ZHODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI

Vážení spoluobčané a fandové Řepištského fotbalu. Dovolu ji vám podat pár informací o našem celku. Myslím si, že podzimní část sezóny dopadla velmi dobře a můžeme být nad míru spokojeni.
Během podzimu prošel areál hřiště menšími úpravami. Byly rekonstruované společné sprchy, které byly rozděleny na domací a soupeřovu část, povedlo se díky dobrovolníkům z řad našich fotbalistů natřít oplocení areálu, rekonstruovali jsme zábrany za brankami, držáky bannerů na reklamy na protější straně hřiště, vstupní bránu a branku pro vstup do areálu, kde se právě buduje budka pro vybírání vstupného a ještě dokončujeme bufet v rohu areálu aby jste si při domácích zápase na jaře mohli vychutnat klobásku a pivečko.

A-tým pod vedením trenéra P. Bugáně po 8 utkáních v 1.B třídě skupiny C vede tabulku s krásnými 22 body s bilancí 46:10 gólů (vstřelili : obdrželi), podzim měli naši chlapi z áčka velmi dobře rozehraný, ale díky covid krizi jsme nestačili dohrát zbytek zápasů a ty byly přesunuty na jaro. Našim hlavním cílem je postup do 1A třídy.

B-tým pod vedením trenéra Z. Havránka odehrál na podzim 9 utkání a momentálně se nachází na 8.míste v soutěži městského přeboru sk.A . B-tým se podařilo složit na začátku léta a skládá se převážně s bývalých dorostenců, hráčů z A-týmu a některých současných dorostenců

Dorostenci pod vedení nového trenéra J. Moravčíka předčil veškerá očekávání, které jsme měli. Díky tvrdé práci a odhodlaní co naši kluci předvádí na tréninkách a zápasech se vyšplhali na krásné 1.místo tabulky městského přeboru dorostu s bilancí 59:1
(vstřelili : obdrželi). U tohoto družstva mě nejvíce potěšilo, že ustály tlak bývalého trenéra a jeho spřízněnců a nezanevřeli na náš tým, dali se dohromady, vytvořili dobrou partu, která se semkla a na hřišti předvádí krásnou podívanou. Na jaře se kluci budou chtít porvat o postup do vyšší soutěže a zakončí tuto sezónu vítězně.

Přípravka pod vedením trenérů P. Bugáně a T. Smichoviče začala fungovat i v téhle nelehké době každé úterý a čtvrtek od 16:00 na našem hřišti. V současné době má 7 dětí včetně jedné dívky. Smyslem této přípravky je příliv mladší krve do našeho celku s cílem postupně vytvořit základ pro mladší a starší žáky.

Na závěr bych chtěl za celé TJ hodně poděkovat za podporu vedení obce, sponzorům, členů TJ, současnému výboru TJ, hráčům, všem dobrovolníků, kteří strávili zkrášlením areálu mnoho a mnoho hodin a hlavně našim fanoušků a fanynkám, kteří nás podporují..

Příspěvek byl publikován v rubrice Tj Řepiště. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.