Vítkovice : Řepiště 3:3

Druhý mistrák jsme hráli hned po 3. dnech a to na půdě Vítkovice dívky.

Doufal jsem, že se naši hráči zlepší, jak po herní stránce, tak po stránce bojovné! Bohužel jsme zůstali jen u přání! Do zápasu nemohl naskočit nemocný Adam Roleček což byla citelná ztráta a Filda Křivánek byl po zranění třísla. V sestavě jsme museli improvizovat a tak právě Křivka hrál stopéra. Chtěli jsme aby v zadu byla jistota a jednoduchost. Bohužel právě Křivka udělal v úvodu zápasu dvě hrubky to když jako poslední hráč šel do kličky a ztratil míč, který soupeř zakončil gólem! Rázem jsme prohrávali 2 -0! Nám se podařilo ještě do poločasu snížit na 2 -1 díky Bobešovi.

V poločase jsme s trenérem Lukášem museli trochu zvýšit hlas, vždyť to byl už 3. poločas, kdy jsme byli na hřišti neviditelní!!!

Do druhého poločasu se naše hra konečně zlepšila a naši borci konečně začali bojovat a běhat. Díky tomu se nám po dobré akci podařilo srovnat díky Matymu Harokovi a dokonce jsme šli i do vedení, když se opět prosadil Bobeš. 2 – 3.

Soupeř nakonec srovnal na 3 – 3 i když jsme byli lepším týmem a vypracovali si spoustu 100% šancí. Bohužel Bobeš ani Damián ani Maty Harok gól nedali a tak se šlo na penalty. Ty jsme jasně prohráli, když soupeř proměnil 4. a my vůbec žádnou!!!

V zápase musím pochválit Kubu Nelhübla za bojovnost a běhavost. Tentokrát se k němu přidali i Bobeš a Damán Štach v závěru pak Filda Tichý a Vojta Biedroň.

A my s trenérem doufámě, že přiští zápas už naši borci předvedou lepší a komplexsní výkon.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.