Vítkovice 1919 – TJ Řepiště 2:3 ml. žáci

V pátek 4.5 jsme zajížděli na mistrovské utkání do Vítkovic.
Na krásném hřišti jsme začali nebojácně a vytvořili si několik příležitosti ke vstřelení vedoucího gólu. Zvlášť Bobešové akce byli gólové.
Ale ne a ne se prosadit a tak soupeř pomalu hru vyrovnával a měl i nějaké rychle protiútoky. Naše obrana s brankářem Petrem Košťálem všechny akce pochytali. No a pak se konečně prosadil náš střelec Bobeš a ránou k tyči otevřel skóre. 1 – 0!
Soupeř hned záhy potrestal naši nedůraznost v obraně. To když útočník prošel přes naše tři statické hráče a potrestal nás vyrovnávací brankou 1 – 1! A bylo ještě hůř, když od brankové čáry centrovaný míč jsme si srazili do vlastní brány a rázem jsme prohrával 2 – 1!Náš tým, ale v utkání ukázal morální sílu a i když to kolikrát nebylo podle představ, tak jsme si vytvořili tlak s kterého střelu Bobeše brankář ještě vyrazil, na lob Kuby Nelhübla už nedosáhl ani on, ale ani obránce a my srovnali skóre 2 – 2. V závěru utkáni se hra přelévala s jedné strany na druhou. My jsme si, ale na rozdíl od domácích vytvořili několik stoprocentních gólových šancí. Nejvíce náš střelec Bobeš. A tak po zásluze se Bobeš prosadil střelou z dálky už podruhé v utkání a my šli do zaslouženého vedení 3 – 2! A protože soupeře naše obrana už do ničeho nepustila tak jsme zápas po zásluze vyhráli a odvezli si domů 3. body. Děkuji tímto všem hráčům: v bráně Petru Košťálovi, Vašku Navrátilovi, Fildovi Tichému, Vojtu Biedroňovi, Adamu Rolečkovi, Matymu Harokovi, Vaškovi Mojžíškovi a naším střelcům dvougólovému Bobeši Kursovi a Kubovi Nelhüblovi.

Trenér Pikonský a Bajnar

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.