Velká Polom : TJ Řepiště 4:2 (1:1) ml. žáci

Dnes v pondělí jsme zajížděli na dohrávku do Velké Polomi. A pokud bychom zvládli toto utkáni, tak bychom se dostali na pomyslný trůn právě před našeho soupeře. Vzhledem k tomu, jak jsem viděl náš poslední zápas, tak jsem věřil, že to naši hráči zvládnou! Do první půlky jsme vůbec nevstoupili dobře a soupeř byl lepší po všech stránkách! Také nás brzy potrestal za náš chodící fotbal! 1 – 0 !! Naši hráči začali částečně hrát až ke konci první půli. To když náš nejlepší hráč Piki obehrál dva hráče a po nahrávce Bobešovi do střelecké šance, jsme srovnali! Po poločase, kdy jsme si museli vyříkat některé věci a hlavně vysvětlit, že fotbal je o běhání se naše hra na chvíli zlepšila a po ose Piki, Křivka a Bobeš jsme se dostali do vedení  1 – 2!!  Paradox tohoto utkání bylo to, že místo, aby to nakoplo naše hráče, tak soupeř ještě zvýšil aktivitu a my začali o to více po hřišti chodit a přestali jsme hrát! Soupeř záhy vyrovnal a pak šel i do vedení po střele z dálky. Nakonec nám na cestu přidali ještě jeden gól a my tak prohráli 4 – 2. Kdo si zaslouží pochvalu za tento zápas byl aktivní Piki a bojovný Vojta Biedroň a Bobeš Kursa.

Jinak někteří hráči svým výkonem by nemohli hrát ani za benjamínky!!!