Václavovice : Řepiště 0:4 ml. žáci

Tak nám začala mistrovská sezóna a to na půdě Václavovic.
Hrálo se v neděli ráno od 9:00 hodin. Naši hráči začali aktivně a po brejkových akcích jsme mohli jít do vedení.
Nicméně se nám to dlouho nedařilo a postupem času jsme přestali běhat a hrát fotbal. Právě v době kdy nás soupeř začal přehrávat,
tak po střele Bobeše Kursy byl na správném místě Mates Harok a my vedli 1:0. O chvíli později po samostatné akci dal Bobeš druhý gól a my vedli 2:0.

Bohužel naši hráči zbytek poločasu hráli chodící fotbal. V druhém poločase se na naši ,,hře“ vůbec nic nezměnilo a tak chyběl pohyb,
nahrávky a radost ze hry. My ale dali další dva góly s ojedinělých akcích a to Filda Tichý a opět Maty Harok.
My vedli 4:0 ale herně to bylo velmi slabé, jen Kuba Nelhübel si zasloužil pochválit za bojovnost a přístup k zápasu.
Až posledních 10. minut utkání se naše hra mírně zvedla.
Sice jsme vyhráli, ale soupeř byl fotbalovější a herně lepší tým.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.