Václavovice – Řepiště 0 : 5

V tomto týdnu jsme odehráli dva mistráky a oba na venkovním hřišti.
Ve středu jsme jeli do Václavovic, které se nacházeli na předposledním místě tabulky.
Do utkání jsme nastoupili aktivně a s bojovnosti a vytvářeli si i šance. První gól jsme vstřelili až po akci Matyho Haroka, který jednoduchou přihrávkou uvolnil Kubu Nelhübla a bylo to 1 : 0. Druhý gól vstřelil Vojta Biedroň po dorážce střely z dálky a chybě domácího brankaře.
Třetí branku dal Vašek Mojžíšek, kterého uvolnil Kuba Nelhübel. Do poločasu jsme dali ještě dvě branky zásluhou Damiána Štacha a Matyho Haroka. A tak poločas skončil 5 : 0 a můžu říct, že zaslouženě, vždyť soupeře jsme do ničeho nepustili!
Do druhé půli jsme hráče nabádali, aby si zahráli s chuti a aby si vyzkoušeli narážečky, přihrávky a hlavně, aby dávali góly!!
Naši borci ovšem do druhého poločasu ,,vůbec nenastoupili“!!! Aspoň tak to vypadalo ze střídačky. Přestali běhat, dělali si na hřišti co chtěli, báli se hrát a o přihrávkách nebylo ani řeč! Soupeř převzal otěže utkání, byl lepši na míči, lépe kombinoval a více se dostával před naši bránu! My si vypracovali 3. stoprocentní gólové šance, ale s metru netrefil bránu Kuba Nelhübel, Vašek Mojžíšek a Vojta Biedroň!
Utkání jsme sice vyhráli 5 : 0, ale za druhý poločas jsem byl hodně nespokojen s tím, jak naši borci reprezentovali Řepišťský fotbal!!
A to nás čekají ty těžší utkání! Hned v sobotu jedeme do Michálkovic, které mají stejný počet bodů, jako my!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.