Turnaj trenérů – Brušperk 21.12.2014

BrušperkV neděli 21.12.2014 jsme se zúčastnili turnaje TRENÉRU v Brušperku.
Byli jsme rozlosováni do dvou skupin kde jsme postupně narazili na týmy Tošanovice, Brušperk ,,A“, tým Rozhodčích,, Libhošť. Turnaj začal v 13:30 a hrálo se systémem každý s každým ve skupině a vítěz skupiny hral finále, druhý hral o 3-4. místo atd. Hrálo se 1 x 13.minut. Nastupovali jsme hned do úvodního utkáni proti Tošanovicím a po velmi dobrém kolektívním výkonu jsme vyhráli 2:0 Po zhruba hodinové pauze jsme měli za soupeře Brušperk ,,A“ a i když soupeř ze začátku zlobil odešel s porážkou 3:0. Následovala další hodinová pauza a my měli proti sobě dle mého soudu nejtěžšího soupeře skupiny mladé, dravé Rozhodčí! Po vyhroceném utkáni jsme mladé Rozhodčí vyškolili a porazili je 1:0, nic na tom nezměnilo i to, že nás okopávali a mnohdy předčili i některé ligové hráče v nafilmovaných pádech. Do posledního zápasu jsme šli z vědomím, že když neprohrajeme tak budeme hrát finále. Dále jsme hráli i za to, aby jsme celý turnaj odehráli pro brankáře a jeho čisté konto. Poslední zápas jsme si pohlídali a Libhošť jsme k ničemu nepustili a remízou 0:0 jsme si zajistili finále a čekali jsme na soupeře z druhé skupiny.
Po dvou hodinách jsme nastoupili na finále. Soupeřem nám tentokrát byl vítěz druhé skupiny a to Frýdlant. Zápas jsme měli jasně pod kontrolou a místy to byla hra ,,kočka s myši“! Výsledek pro Frýdlant byl přijatelný když prohráli ,,jen“ 2:0.  Pro nás pro všechny to byl skvělý zážitek zahrát si spolu a hlavně něco udělat s tělem před Vánocemi. Musím pochválit všechny hráče za skvělou hru, která se líbila nejenom mě, ale take divákům.
Jmenovitě hráčum: Kavulok v bráně, Přikryl, Plavý, Hrabec, Drastych Zbyněk, Drastych Michal, Nováček a já v roli trenéra, vedoucího a kapitána mužstva Pikonský.

Ještě jednou všem zůčastněným moc děkuji za zážitek si s nima zahrát. Tímto bych všem lidem kolem fotbalu Řepiště, ale i mimo dění fotbalového chtěl popřát:
do Nového Roku 2015 hodně zdraví, štěstí, osobních úspěchu a více klidu a pohody v tomto uspěchaném čase Vám všem přeje
Pikonský Rostislav

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Muži. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.