Třebovice – Řepiště 3 : 2

Na předposlední mistrák jsme zajížděli na půdu Třebovic a už dopředu jsme věděli, že to tam nebude lehké! Doma jsme je sice porazili, ale jejich zákeřná hra a vulgarita, není pro náš tým to pravé! A také se to hned od první minuty potvrzovalo. Soupeř hrál nečistě, až zákeřně, byl na naše borce vulgární a neustále komentovali každý výrok rozhodčího. Bohužel za dohledu svého ,,trenéra“!!!
Ještě víc se vše vystupnilo, když jsme vstřelili branku zásluhou Matyho haroka po dobré práci Damiána Štacha. 0 : 1.
Bohužel ač jsme hráli velmi dobře oproti zápasu v Pustkovci, tak se domácí prosadili do poločasu a poločas skončil 1 : 1
V poločase jsme naše borce nabádali, aby hráli disciplinovaně a přidali další gól a nereagovali na vulgaritu hráčů domácích. Opět jsme šli do vedení zásluhou Matyho Haroka a vypadalo to, že si i tentokrát odvezeme tři body. Obzvlášť když náš nejlepší hráč Damian Štach potahl míč a po centru před bránu už chybělo jen doklepnout do prázdné brány! Bohužel Maty Harok místo hattricku jen stál a díval se na balón. Asi to bylo klíčové, protože soupeř záhy srovnal na 2 : 2. Když už to vypadalo, že se půjde na penalty, tak nepochopitelně Vašek Navrátil odstoupil od útočníka, který tak měl spostu času zakončit a my tak před koncem dostali zcela zbytečný gól!! Na to už jsme nestihli zareagovat a i když nezaslouženě tak jsme prohráli 3 : 2. V zápase který jsme odehráli velmi dobře vyčníval, jako už tradičně velmi agilní a bojovný Damián Štach.
Škoda prohry!!! Sice mají Třebovice velmi kvalitní tým, tak chování a vulgarismy 13. letých kluků je hodně za hranou mládežnického sportu!!!
Jen škoda, že si s takovým přístupem neumí rozhodčí poradit a že jim to trpí!!!