Třebovice : Řepiště 0:2 (0:0)

V sobotu 27.10.  jsme jeli na horkou půdu Třebovic.

Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a že zápas musíme odehrát zodpovědně a s bojovnosti a hlavně s disciplínou! Tu jsme zvládli lépe než domácí tým a to byl klíč k výhře! Zápas pískal zkušený rozhodčí pán Kempný, který udělil domácímu týmu 2. žluté karty a některé zákroky domácích byli na další potrestání! Proto jsem rád, že naši borci zvládli utkání jak po fyzické, tak po morální stránce!

Ale k samotnému utkání, už od úvodu bylo jasné, že zápas rozhodne jeden gól. Hra se přelévala od branky k bráně, ale bez větších šancí. Domácí si nevytvořili žádnou šanci, my naopak měli pár náznaku na vstřelení gólu. A tak poločas skončil 0 – 0!

Do druhého poločasu jsem nabádal své borce, aby hru zjednodušili a dávali míč dříve od nohy, vždyť hra domácích nebyla vždy v souladu s pravidly. A opět se čekalo na nějakou šanci! My jsme si jích vypracovali více a zejména Křivka uprostřed zálohy měl na tom největší podíl. A po vybojovaném míči Křivkou ve středu hřiště, posunul míč na lajnu na Kubu Nelhübla, který centrem na střed hřiště našel Bobeše, který první ránou trefil brankaře, ale s dorážkou si už brankář neporadil a my šli do zaslouženého vedení 1 – 0!

Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, ale naše obrana se zálohou pracovali na 100 % a nic soupeři nedovolili! Když pak míč vybojoval opět Křivka a posunul ho na Kubu Nelhübla, tak ten postupoval s míčem u nohy až před bránu nikým neatakován a ,,konečně“ dál gól! A my vedli 2 – 0! Do konce zápasu jsme hru kontrolovali a soupeř si už nic nevytvořil díky naším borcům, kteří hráli zodpovědně jak dopředu, tak dozadu.

Chci poděkovat všem naším borcům za kvalitní výkon založený na bojovnosti a disciplíně! Ta domácím hráčům chyběla a také díky tomu tento zápas prohráli!

Nechci tentokrát vyzdvihovat individuální výkony, ale chci ocenit týmovou hru.

Do zápasu nastoupili:

v bráně Petr Košťál, v obraně Piki s Adamem Rolečkem, v záloze Maty Harok, Filda Křivka a Kuba Nelhübel, v útoku Bobeš Kursa a Vojta Biedroň a ještě Vašek Navrátil.

Všem těmto borcům děkuji za skvělou reprezentaci Řepišťského fotbalu.

Trenér Pikonský a Smajdor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.