TJ Řepiště:Krásné Pole 5:0 (starší žáci)

Dneska 1.9.2018 jsme rozehráli mistrovskou sezónu STARŠÍCH ŽÁKŮ
A na domácím hřišti jsme přivítali tým s Krásného Pole.
Na začátku sezóny došlo k nepatrným změnám v systému hry a tak jsme s asistentem Matym očekávali jak na to naši svěřenci budou reagovat. Zápas se hraje 6 + 1 hráčů a hlavně se prodloužila doba hry na 2 X 35 minut.
Před zápasem se omluvil ze zdravotních důvodu náš stopérský pilíř Adam Roleček a tak jsme museli zamíchat sestavou.
Hráli jsme systémem 2. obránci, 3. záložníci a 1. hroťák.
V prvním poločase jsme soupeře přehrávali a zejména v záloze excelovali Fildové Křivánek a Tichý!! Soupeře jsme do žádné větší akce nepustili a to díky narychlo vytvořené dvojici Pikonský, Navrátil. My jsme naopak měli několik šancí, které volali po gólu. Bohužel né a né se trefit. Až v závěru poločasu se prosadil náš střelec Bobeš a my poločas vyhráli 1 – 0.
V poločase jsem kluky pochválil za předvedený výkon a hru. Do druhého poločasu jsem je nabádal, aby vstřelili gól a mohli se uklidnit.
To se nakonec povedlo opět Bobešovi, který po prúniku přes 3. hráče vstřelil svůj druhý gól v zápase. Hned o pár minut později korunoval své střelecké představení Bobeš svým třetím zápisem a zkompletoval hattrick. Když se pak parádní trefou do šibenice z 20 metrů trefil Vašek Navrátil, bylo téměř hotovo a my vedli 4 – 0!!
V samém závěru zápasu byl faulován v šestnáctce Vojta Biedroň, který sám zahrával pokutový kop! A s přehledem skóroval! Hned na to rozhodčí ukončil utkání a my vyhráli zaslouženě 5 – 0!!!!
Musím pochválit celý tým za předvedenou hru a bojovnost! V zápase, ale byli hráči, kteří zaslouží vyzvednout za super výkon. A to jmenovitě Filda Tichý, Filda Křivánek, střelec Bobeš Kursa a s přehledem hrající stopér Filda Pikonský.
Do zápasu nastoupili v bráně Petr Košťál, v obraně Vašek Navrátil s Pikim. V záloze hráli Filda Tichý, Filda Křivánek, Maty Harok a Kuba Nelhübel a v útoku se střídal Bobeš Kursa s Vojtou Biedroněm.
Jen tak dál za bojovnost a předvedenou hru máte u mě palec nahoru a klobouk dolů trenér Pikonský a Smajdor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.