TJ Řepiště : Vítkovice 1919 5:2 (0:2) ml.žáci

Dnes v sobotu 28.10.2017 jsme hostili na domácím hřišti celek s Vítkovic 1919.
Na těžkém podmáčeném terénu nás nečekal lehký soupeř, vždyť je to výběr nejlepších dětí v Ostravě!
A také to soupeř předváděl hned od samého začátku. Kombinací, narážečkami a hrou po stranách nás přehrávali ve všech směrech. A naši hráči? Tradičně tak jak to bývá v takovém počasí, byli asi někde jinde, než na hřišti. Byli jsme daleko od hráčů, lehce nás soupeř přehrával a o bojovnosti se nedá ani mluvit! Když pominu, že někteří hráči bojovali jen sami ze sebou. Není divu, že jsme poločas prohráli 2 – 0! A popravdě řečeno po zásluze.
Do druhé půlky jsem musel hráče probudit a zdůraznit, že bez bojovnosti, nasazení a běháni to nepůjde!
Naštěstí se někteří hráči probudili a hra začala mít trochu jiný náboj! A když nám soupeř pomohl a dal si vlastní branku po důrazu Bobeše tak to začalo být zajímavé! Naši hráči začali bojovat a více střílet a po střele Bobeše bylo vyrovnáno. 2 – 2. Přesto kvalitně hrající soupeř měl ještě spoustu příležitosti vstřelit další góly, my jsme v obraně byli pozorní a i přesto, že balon několikrát skákal po brankové lajně tak jsme ho vždy dopravili do bezpečí! Pak se k velkému sólu odhodlal Adam Roleček prošel celé hřiště a tvrdou ranou strhl vedení na naši stranu. 3 – 2. Pak už jsme hráli na jistotu v zadu a podnikali nebezpečné brejky. S těch se nám podařilo zvýšit na konečných 5 – 2 to když se opět trefil náš střelec Bobeš Kursa, který dal v zápase 3. góly a měl velký podíl i na čtvrté brance.
Výsledek je příliš krutý, protože hosté hráli velmi dobře kombinačně, ale minulý zápas jsme byli lepší my než soupeř a přesto jsme si odvezli jen bod!
Díky, hlavně za druhý poločas patří těmto hráčům :
v bráně Petru Košťálovi, v obraně Vaškovi Navrátilovi, Adamu Rolečkovi a Fildu Tichému, v záloze Matymu Harokovi, Fildu Pikonskému a v útoku Bobešovi Kursovi a Vojtovi Biedroňovi.
Trenér Pikonský

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.