TJ ŘEPIŠTĚ U11 – SK ŠENOV U11 (6:6)(6:11)

5.kolo MěS U11 (5+1) sk.B

Hodnocení trenéra Tomáše Smichoviče
Kluci si ve středu odehráli další domácí zápas a to s Šenovem U11. Hned od začátku jsme chtěli dát pár gólů ať se nám hraje dobře, to se nám také podařilo, ale bylo to jak na horské dráze, jednou jsme byli ve vedení mi a podruhé zase Šenov. koncem 1.poločasu bylo skóre nerozhodné a to 6:6. Jakmile jsme vstoupili do 2.poločasu chtěli jsme přidat nějaký ten gól a dostat se do vedení, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit žádný gól, ale stejný problém měl i soupeř. Až 15 minut před koncem se vše začlo sypat. Bohužel jsme nezvládli koncovku a Šenov toho využil a sázel nám jeden gól za druhým. Skóre ke konci zápasu bylo nakonec 6:12.