TJ ŘEPIŠTĚ DOROST vs. TJ LUDGEŘOVICE DOROST

V sobotu 19.9 se naši kluci z dorostu utkali s Ludgeřovicemi. Do tohoto utkání jsme chtěli vstoupit jako v minulém zápase a to se nám podařilo. Nádech první půle se ve znamení ,,déjá vi,, a soupeře jsme nepustili ani k jediné akci. Na začátku poločasu se nám podařilo vstřelit rychlé branky a už v 11.minutě jsme vedli 3:0. Ke konci prvního poločasu jsme odcházeli do šaten se 7-mi gólovým náskokem. Do druhé půle jsme vstoupili ještě líp než do první a soupeře jsme drtili a drtili. Ke konci druhého poločasu se tabule zastavila na 0:13 pro nás a tak jsme si podruhé v řadě odváželi 3.body. Další utkání naši kluci odehrají doma s Hrabovou tak neváhej a přijď nás podpořit!