TJ ŘEPIŠTĚ DOROST vs. TJ HRABOVÁ (5:1)

V neděli 27.9 se naši borci z dorostu utkali doma s Hrabovou. Kluci už předtím 2 krát vyhráli a snažili se na to navázat i v tomto utkání a to se jim podařilo na 100%. Kluci hned od začátku ukázali kdo je králem na hřišti a už ve 4.minutě vstřelil první gól utkání Kryštof Macháč. Soupeře jsme v prvním poločase k ničemu nepustili a to se také ukázalo na výsledkové tabuli kdy jsme v prvním poločase vedli krásných 4:0. Do druhého poločasu jsme vkročili pravou nohou a a nepustili jsme soupeře skoro k žádné akci. Až ke konci poločasu se soupeři podařilo vstřelit první a poslední gól utkání a skóre se zastavilo na 5:1 a naši kluci si odnesli další 3 body do tabulky.Další utkání se naši kluci utkají opět doma a to už tuto středu 30.9 ve 16:00 tak neváhej a přijď nás podpořit.