TJ ŘEPIŠTĚ DOROST – VÁCLAVOVICE DOROST (1:3)

V pátek si naši dorostenci zahráli první přátelské utkání letní přípravy a uvítali na našem hřišti dorostence z Václavovic. Oba týmy byli v oslavení, protože jim chybělo spousta hráčů, ale i tak do zápasu dali vše a nechali na hřišti své síly. První poločas se nesl v duchu vyrovnanosti. Naši kluci si útok Václavovic dobře hlídali a nepouštěli je do nebezpečných akcí. Náš útok tlačil na obranu soupeře, ale ne ane se dostat do správného úhlu a dát góly.Ke konci prvního poločasu a začátkem druhého se kluci z Václavovic chytili iniciativy a začali tlačit na naši obranu a podařilo se jim vstřelit 2 góly. Naši kluci se s výsledkem snažili něco udělat a při jednom útoku se obránce Václavovic dotkl v pokutovém území rukou míče a my kopali penaltu, kterou jsem proměnili a snížili na 1:2. V tu dobu kluci chtěli dorovnat a snažili se výsledek zvrátit na svoji stranu, ale to se jim bohužel 3. gólem Václavovic nepodařilo a utkání skončilo 1:3.