TJ ŘEPIŠTĚ B vs TJ ŠENOV

V neděli 20.9 jsme se na domácím hřišti střetli se Šenovem. Průběh prvního poločase byl vyrovnaný jak na straně Řepišť tak na straně Šenova. Naši chlapi se snažili vstřelit první gól ale nepodařilo se jim to. Stav o přestávce tak byl 0:0 .Do druhého poločasu jsme vešli trochu líp ale chyběla nám jedna z důležitých věcí a to střelba na soupeřovu branku a jak se říká ,, nedáš dostaneš ,, a to také hoste převedli a v 57.minutě po dlouhém obstřelování domácí branky se soupeřovi podařilo vstřelit první gól zápasu. Chlapi se snažili vyrovnat ale nepodařilo se nám vystřelit na branku. Ke konci druhého poločasu se opět prosadil Šenov a bohužel do konce zápasu se nám nepodařilo vstřelit ani jeden gól a stav utkání skončil 0:2 pro domácí. Chlapi tak prohráli už třetí zápas v řade. V příštím utkání pojedeme na hřiště Michalkovic,které jsou 3. v tabulce.