TJ ŘEPIŠTĚ B vs. TJ MARKVARTOVICE

Ve středu 16.9. jsme v dohrávce utkali doma s Markvartovicemi, kteří kralují v čele tabulky.Snažili jsme se utkání bylo lepší než minulou neděli ale moc se nám to nepovedlo. Hned na začátku Markavrtovice potvrdili kdo bude určovat hru a v 6.minutě dali první gól. První půle pro nás nedopadla dobře a v přestávce před druhým poločasem jsme odcházeli do šaten s 3-mi góly co nám vstřelili Markvartovice. Do druhé půli jsme vstoupili trochu líp něž v té první a tlačili jsme co to šlo ale nedařilo se nám dostat míč do soupeřovy branky a toho soupeř využil a v 70.minutě vstřelil 4.gól utkání. Ke konci druhé půli jsme dostali 5.gól a do konce utkání se nic nezměnilo. Výsledková tabule se zastavila na skóre 0:5 pro domácí a opět jsme nezískali 3 vytoužené body. Příští neděli 20.9 se naši chlapi z B-týmu utkají opět doma s Šenovem. Prolomí naši chlapi smůlu nebo opět zvítězí hosté. Tak neváhej a přijď nás podpořit.