TJ ŘEPIŠTĚ B vs SLOVAN OSTRAVA B

V minulém utkání,které naši borci z B-týmu odehráli minulou sobotu na hřišti Slovanu.V prvních minutách jsme si mohli hned kopnout penaltu a toho se zhostil Jakub Kilbas,který proměnil.Ani ne minutu po proměněné penaltě kopali i domácí,kteří taky proměnili.V první půli jsme soupeře nepustili k jedině šanci a ke konci prvního poločasu jsme vedli 7:1 (1xKielby,1xZahradník,2xSmajdor,3xObuch).Nástupem druhého poločasu se soupeř trochu zpamatoval a vstřelil poslední 2 góly v zápase,Naši borci měli taky pár šanci,ale bohužel jsme trefovali jen tyčky a břevna. Tímhle chci moc poděkovat našim chlapům za skvělý zápas.Nakonec jsme vyhráli 7:3 a odvážíme si 3 zasloužené body.