TJ ŘEPIŠTĚ A vs. TJ MOSTY

V sobotu 19.9 se naši borci z A-TÝMU utkali doma s Mostama. Chlapi neztratili od začátku soutěže ani jeden bod a kralují v čele tabulky a a ni v sobotu se nic nezměnilo.První poločas se ukázalo kdo je králem na hřišti a rychlými góly jsme se dostali do vedení a do konce prvního poločasu jsme vedli krásných 4:0. V druhé půli se nic nezměnilo a soupeře jsme nepustili ani k jediné akci a stříleli jeden gól za druhým a ke konci druhého poločasu se borci zastavili na krásným skóre 9:0 jako v minulém zápase.Díky skvělému hernímu výkonu si naši borci zapsali další 3 body do tabulky a neztratili ani jeden bod a díky tomu vévodíme v čele tabulky. Příští utkání se naši borci utkají se Záblatí,které je na 3.místě tabulky tak neváhej a přijď nás podpořit.