STARŠÍ ŽÁCI – sezóna hodnocení trenéra

Starší žáci pod vedením trenéru Rostě Pikonského a Lukáše Hyblíka odehráli městskou soutěž Ostrava. A to s VELKÝM ÚSPĚCHEM, vždyť v nabité konkurenci obsadili 1. MÍSTO a stali se tak lídrem tabulky.

S bilanci NEJLEPŠÍHO TÝMU na domácím hřišti kde získali 22. bodů s celkových 40. bodů.

V minitabulce utkání na venkovních hřištích jsme skončili na 5. místě s 18. body, ale moc jsme nezaostali za Klímkovicemi, které získali na venkovních hřištích o 2. body více a tuto minitabulku vyhráli. Jenže my jsme CELKOVÍ VÍTEZI!!

Navíc s nejmenším počtem obdržených gólů!!! Vždyť v 21. utkáních dostali jen 50. gólů. Což je v průměru 2,3 gólu na zápas. V tomto ohledu se na tom nejvíce podílel v bráně Petr Košťál, v obraně pak Adam Roleček, Vašek Navrátil, VašekMojžíšek a v zimě přestoupivší do Frýdku Místku Filip Pikonský.

V záloze tvořili hru a bojovali Matyáš Harok, Kuba Nelhübel, Filip Tichý, FildaKřivánek, který se ke konci sezóny zranil a Damián Štach, který jako nová posila byl velkou osobnosti v bojovnosti a příkladem pro ostatní!

V útoku se pak střídali Bobeš Kursa, který se stal nejlepším střelcem a Vojta Biedroň, který vypomáhal i mladším žáčkům. V týmu působí a trénují také, Pavel Záruba,Ondra Sysala a Barča Hyblíková.

JEŠTĚ JEDNOU BYCH CHTĚL VŠEM HRÁČŮM PODĚKOVAT ZA SKVĚLÝ VÝKON KTERÝ PODÁVALI BĚHEM CELÉ SEZÓNY ZA 1.MÍSTO A ZA SKVĚLOU REPREZENTACI ŘEPIŠŤSKÉHO FOTBALU! PŘEJEME TAKÉ TRENÉRŮM ZA JEJICH PRÁCI, ABY TYHLE USPĚCHY ZOPAKOVALI, TŘEBA UŽ V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Benjamínci - nábor dětí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.