Stará Bělá : Řepiště ml.žáci 2:1

V neděli 9.9.2018, za krásného slunečného dne naši mladí žáci zajížděli do Staré Bělé. Obraz hry by měl být dán počtem hráčů. To když hostující trenér měl k dispozici pouze 2 hráče na střídání, domácí kouč mohl točit dvě plné sestavy o 7 hráčích.
Ovšem na hře to nebylo znát. Hosté předváděli oproti minulému zápasu brilantní souhru, kdy byli určitě fotbalovější, ale fotbal se hraje na góly. a domácím se podařilo dát v prvé půli 2 branky, které si hosté dali vlastně sami. Poté byla hra celkem vyrovnaná. Poločas 2:0 pro domácí. Ve druhé půli se podařilo hostům Fildou snížit na 2:1 a ba naopak, hosté, ač jich bylo méně zatlačili domácí před jejich bránu. jen ten gól ne a ne padnout. Nakonec se z těsné výhry radovali domácí. Ale nevyhrál lepší, ale šťastnější. Výkon hráčů Řepišť byl o třídu lepší, než-li v domácím utkání proti Klimkovicím a zaslouží pochvalu za bojovný a poctivý výkon. Pokud budou pokračovat v takových výkonech, první výhry se již brzy dočkají…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci-mladší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.