Řepiště : Vítkovice -dívky 2:3 (1:2)

Řepiště – Vítkovice holky 2 – 3!!

V sobotu 20.10. jsme odehráli mistrovské utkáni na domácí půdě, proti holkám s Vítkovic.

Zápas jsme nezačali dobře a soupeř šel brzy do vedení. To když po naši chybě Kuby Nelhübla jsme míč nabídli soupeři u brány a soupeř toho využil. 0 – 1. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a šance střídala šanci. Do poločasu se nám podařilo srovnat, když Ondra Čunta byl důrazný v souboji a vyrovnal. 1 – 1. Do poločasu jsme ale opět po naši chybě, když Petr Košťál nereagoval na slabou střelu a soupeř šel opět do vedení. 1 – 2 poločas.

O přestávce jsem musel své borce důrazně probudit a říct jim, že takto se zápasy nevyhrávají! Vždyť jsme byli u každého míče pozdě, souboje jsme prohrávali! Moc se sice v druhém poločase nezměnilo, ale i přesto jsme srovnali na 2 – 2, když po pěkné akci Kuby Nelhübla srovnal Bobeš na 2 – 2.

Zápas pak zlomil soupeř, když s rohového kopu dali na 2 – 3. Zápas byl prohrán zbytečně, protože ať hra nebyla podle mých představ, tak jsme si vytvořili hned několik gólových příležitostí. Bobeš Kursa šel 4 X sám na bránu, Filda Křivánek 2 X, Maty Harok netrefí prázdnou branku! Když netrefíte bránu nemůžete dát gól!!!

A tak prohra 2 – 3 nebyla zasloužená, ale soupeř šel výsledku naproti!