Řepiště – Václavovice 1 – 3

Začalo nám jaro a s tím nám začla i nová sezóna!

My jsme ji zahájili na domácím hřišti a přijel nám soupeř s Václavovic.

Na podzim jsme tým Václavek porazili 3:1! Asi náš soupeř přes zimni pauzu dobře a hlavně asi zdravě pojedl, protože k nám přijel podstatně povyrostlý tým, který se spíše blížil staršímu dorostu, než starším žákům!!

My jsme do utkáni nastoupili nebojácně a s odhodláním a když pak s půli hřiště střelou Adám Roleček vsítil branku, vypadalo to s námi velmi dobře. Bohužel naše koncentrace nebyla 100% a po chybě v obraně soupeř záhy vyrovnal! Poločas skončil remízou.

Do druhého poločasu jsem naše borce nabádal, aby se nebáli hrát. To se bohužel nestalo a my jsme soupeři darovali dva góly. Za stavu 1-1 zbrkle a zbytečně náš Petřík v bráně rozehrával dvě standartky přimo na prvního utočníka hostů! To se nám s vypětí všech sil ještě povedlo ubránit. Když však stejnou chybu udělal potřetí soupeř nás potrestal 1-2!! Třetí gól nám soupeř vstřelil v době, kdy na hřišti s našeho týmu hráli jen dva hráči a to Adam Roleček a Kuba Nelhübel!! Ostatní hráči byli prakticky neviditelní a o bojovnosti a běhavosti nemůže být ani řeč!!! Zápas jsme prohráli díky naším chybám a díky tomu, že někteří hráči byli někde jinde, než na hřišti!!

V zápase můžu pochválit za bojovnost Adama Rolečka a Kubu Nelhübla. Bohužel dva hráči nedokažou porazit tým, kde hraje 7. hráčů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.