ŘEPIŠTĚ – TŘEBOVICE 4 : 4 (3 : 2)

Do konce sezóny nám chyběli už jen 2. zápasy!
V sobotu jsme hráli doma proti Třebovicím. V tabulce jsme byli výše postavený tým,který měl být na hřišti lepším týmem.
Ale jak už to bývá pravidlem, tak sice začínáme dobře, tak po deseti minutách se naši hráči ,,vypnou“ a přestanou hrát! Toho také soupeř využil a převzal kontrolu nad míčem a dominoval na hřišti! Dokázal to také využit dvěma góly, když po chybě brankáře lehce skóroval. Po rohovém kopu Matyho Haroka si soupeř dal vlastní gól, ale hned na to po další naši chybě opět navýšil o dvě branky. Po faulu na našeho Bobeše jsme kopali penaltu a tu s přehledem proměnil Maty Harok 2 : 3. Bohužel ani to naši hru nezlepšilo a výkon už vůbec né! A tak soupeř velmi lehce opět navýšil na 2 : 4. Tak jak jsme začali velmi dobře, tak jsme končili velmi dobře. (bohužel tak hrajeme jen prvních a posledních 10. minut a to je málo s 60. minutové hry) Opět závěr hektického zápasu vzal na své ,,bedra“ Bobeš a snížil na 3 :4. a v závěru zápasu po individuální akci a střele z úhlu srovnal skóre Adam Roleček na 4 : 4!
A šlo se na penalty. A to konkrétně Petřík (brankář), Vašek Návroš, Mates Harok, Bobeš Kursa a Adam Roleček.
Kromě Vaška a Adama dali všichni gól a protože náš Peťa Košťál chytil hned tři pentle tak plusový bod zůstal doma!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.