Řepiště : Třebovice 1:0 st. žáci.

V pořadí už čtvrté mistrovské utkání jsme odehráli v sobotu na domácí půdě proti Třebovicím.
Za trochu chladnějšího počasí jsme nastoupili do utkání aktivně, ale bohužel bez střeleckých možnosti. Hra se přelévala ze strany na stranu a soupeř díky výškové převaze získával více míčů a vytvářel si více příležitosti zejména z rohových kopů. Ty jsme úspěšně řešili díky skvělé chytajícímu Petru Košťálovi a v obraně, pilířům Adamovi Rolečkovi a Fildovi Pikonskému.
Poločas rozhodčí ukončil za stavu 0 – 0.
Do druhého poločasu jsem naše svěřence nabádal, aby hru zjednodušili a dávali si přihrávky rychleji.
Po vzájemném oťukáváni a náznaků nějakých šancí jsme se dostali do vedení 1 – 0. To když důrazný Bobeš Kursa napadal obranu soupeře a ta po chybě nabídla Bobešovi balón před bránu a Bobeš nezaváhal. 1 – 0!!
Hra se pak přelévala a soupeř hrozil z brejků. Naše obraná nově složená dvojice Piki, Adam hráli fantastické utkání a když na své výkony s předešlých zápasů navázal v bráně Petr Košťál, tak si soupeř nevěděl rady jak překonat naše borce! Podařilo se jim to sice jednou, ale to s ofsajdu!!!! Ke konci zápasu jsme si hráli svou hru založenou na pevné obraně a důraz v soubojích. To ovšem neunesli soupeřovi hráči včele s trenérem a uchýlili se k tvrdé někdy i zákeřné hře!!! Na což jsem s rozhodčím musel reagovat. Výsledkem byla ,,slovní přestřelka“ mezi trenéry a udělení žluté karty pro hostujícího brankáře. Zápas se dohrával ve velmi vypjaté náladě díky hostujícímu týmu! My jsme však disciplínou a bojovnosti zápas dotáhli do vítězného konce!!! A tak po výhře 1 – 0 si mohli zařvat náš VÍTĚZNÝ POKŘIK!!!!
V zápase bych chtěl vyzvednout za skvělou hru tyto hráče: v bráně Petr Košťál, v obraně Piki a Adam Roleček, v záloze Filda Křivánek a Kuba Nelhübel.
Dále do zápasu zasáhli: Maty Harok, Ondra Čunta, Filda Tichý, Vojta Biedroň a Bobeš Kursa.
Trenér Pikonský a Smajdor.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.