Řepiště : Polanka st. žáci 2:2 na pen. 3:2

V sobotu jsme opět na domácí půdě hostili tým s Polanky.
Za chladnějšího počasí, jsme do zápasu vstoupili s nadšením a odhodláním a ani výšková převaha hostů nebyla pro naše hráče překážkou. My jsme určovali ráz utkání a s tlakem na soupeře jsme si vytvářeli gólové šance. Většinu šanci ze hry, jsme ale neproměnili a tak jsme si pomohli standartní situací a po dobře zahraném rohovém kopu Pikiho na přední tyč si naběhl Křivka a zavěsil!!! 1 – 0!!!
Dlouho jsme soupeře do šancí nepouštěli, než náš Piki (jinak dobře hrající v celém utkání) udělal chybu a svou kličkou do středu hrací plochy nabídl šanci soupeři, který ji využil. 1 – 1.
Zvedli jsme hlavy a hned na to po ose Křivka, Bobeš Kursa, druhý jmenovaný skóroval.
2 – 1 byl poločasový výsledek.
Hráče jsme nabádali, aby míče dávali rychleji od nohy a aby se uklidnili, vždyť předvedená hra byla velmi dobrá.
Do druhého poločasu jsme navázali na dobrý výkon s prvního poločasu a soupeře jsme nepouštěli do brankových šancí. Chtěli jsme přidat ještě nějakou branku, abychom zápas rozhodli pro nás! A šance byli!! Maty Harok, Kuba Nelhübel a zejména šance Bobeše volali po gólu. Navýšit a rozhodnout utkání mohl v největší šanci druhého poločasu Bobeš. To když zahrával pokutový kop na faul ve vápně. Sám si ji chtěl zahrát a i když jsme ho nabádali, aby na (čahouna v bráně)kopal po zemi.Tak Bobeš kopl do úrovně ruk a doprostřet a brankář  jeho penaltu chytil!!! Bohužel jsme doplatili na staré pořekadlo ,,NEDÁŠ, DOSTANEŠ“ a soupeř s ojedinělé leč velmi povedené střele s dálky srovnal! To když jsme nechali soupeře s míčem přiběhnout a byli jsme jen ,,stínoví hráči“
Utkání tak dospělo do penaltového klání.
Na penalty se přihlásili: Piki, Maty Harok, Petřík Košťál, Křivka a Vašek Navrátil.
Soupeř začínal a dal, Piki vyrovnal, Petřík chytil, Maty Harok dal, soupeř dal, Petřík dal, Petřík chytil. Křivka pokud dá je rozhodnuto!
Křivka nezaváhal a my si připsali další bod k remíze.
V utkání předvedli skvělé výkony: Petřík v bráně, Adam Roleček s Pikim v obraně, v záloze Filda Křivka a Kuba Nelhübel a v útoku Vojta Biedroň!!
Dále do utkání vstoupili Vašek Navrátil, Maty Harok a Bobeš Kursa.
Musím pochválit všechny za kolektivní a bojovný výkon! A za předvedenou hru.