ŘEPIŠTĚ – PETŘVALD NA MORAVĚ 6 : 0 st.žáci

V sobotu jsme hostili tým s Petřvaldu na Moravě

Do zápasu jsme šli s tím, že chceme dát soupeří co nejrychleji branky a uklidnit se a hrát v klidu. Vždyť podle tabulky jsme měli být lepším týmem. Sice jsme byli častěji u míče a střelecky jsme soupeře přestříleli, přesto jsme soupeři nemohli dát gól.Chyběl nám pohyb bez míče, někteři naši hráči se báli jít do souboje a když po hřišti chodíte, tak se nedá vyhrát i se slabším soupeřem!!! V prvním poločase se dá pochválit za bojovnost jen Damiána Štacha, Adama Rolečka a Matese Jeřábka, který přišel s mladších žáků. Smutné pro naše některé ,,borce“ je to, že mladý Mates Jeřábek předčil výkonnosti a bojovnosti o třídu naše borce jako je Kuba Nelhübel a Mates Harok. Vypadalo to, že kluci prospali celý zápas! V prvním poločase jsme soupeře nepustili do žádné šance, naopak my jsme si jich vytvořili až moc, ale vždy tomu něco chybělo! Hned do páté minuty jsme po centru Damiána měli 3. vyložené šance, ale vždy tam chyběl ten krůček abychom dali gól. Chyběl útočník!!! Až po dlouhé době a spoustu promárněných šanci jsme se dočkali to když Kuba Nelhübel střelou ktyči otevřel skóre 1 : 0 Pak jsme měli další střely, které vždy trefovaly jen brankáře hostí. Až ke konci poločasu jsme měli přímý kop z větší vzdálenosti a Adam Roleček konečně trefil bránu a my vedli 2 : 0. Třetí gól do poločasu dál ještě Vašek Navrátil, který důrazem a předskočením získál míč a střelou ukončil poločas na 3 : 0.

V poločase jsme museli na hráče zvýšit hlas, vždyť neplnili to co měli, neběhali, nebojovali, nepřihrávali si a s fotbalem, který umíme hrát to nemělo nic společného!!!!

V poločase jsme v základu nechali skvěle hrájícího Matyho Jeřábka a protočili jsme hráče v sestavě po zranění Bobeše! I když hra se nezlepšila a někteří hráči opět jen po hřišti chodili o bojovnosti se mluvit ani nedalo! Přesto jsme díky Mojžíškovi zvýšili na 4 : 0

Vystřídali jsme i základní hráče, kteří drží manšaft když se nedaří a to Adama Rolečka a Damiána, kteří hrávají za dorost. Chtěli jsme si vyzkoušet hru bez těchto základních pilířů. Moc se to klukům nedařilo a tak jsme tyto hráče po pauze dali zpět do hry. A právě Adam byl tím posledním střelcem, když v závěru vstřelil 2. branky. My tak porazili soupeře 6 : 0  Soupeř byl však velmi kompaktní a hrál velmi dobře, věřím, že za rok bude soupeř hodně silný protivník!

Já jen doufám, že když hrajeme už ve středu vložené utkání ve Václavovicích, tak že se kluci do té doby probudí a začnou na hřišti běhat a bojovat! Jinak nám soupeř nadělí pěkný ranec!!