ŘEPIŠTĚ – LOKOMOTIVA OSTRAVA 2 – 1 st.žáci

V sobotu jsme poprvé nastoupili na domácím hřišti v mistráku proti Lokomotívě Ostrava, která vyhrála shodně s námi v prvním kole výsledkem 8 – 2!
Utkání za slunečného počasí začalo opatrně z obou stran a šanci bylo pramálo! Naši borci hráli s respektem a jako by měli ze soupeře strach! Do souboje chodili bázlivě a důraz prostě nebyl! Přesto jsme získávali více ze hry! Až po polovině utkání po pěkné akci Vaška Navrátila, přes Matyho Haroka dostal míč po přihrávce do prostoru Filda Tichý a ten nedal brankáři šanci! 1 – 0! Skóre jsme mohli navýšit po střelbě z dálky a po šancích před bránou soupeře! Nedůrazem se nám to ale nepovedlo. Ke konci poločasu jsme se přece jen dočkali navýšení, opět po akci ze strany a přihrávce od Matyho Haroka byl Kuba Nelhübel na správném místě a my vyhráli poločas 2 – 0.
Do druhého poločasu jsme nabádali hráče, aby dali soupeři třetí gól a bylo by po zápase, soupeř by se položil a my bychm dohráli utkáni v klidu. Bohužel do druhého poločasu jsme nastoupili úplně vyměnění! Nebojovali jsme, neběhali a soupeř víc a víc vystrkoval ,,růžky“!!!
Sice jsme měli brejkové kontry, především aktivní Maty Harok větral obranu soupeře, ale žádný brejk jsme nedotáhli ke kýženému třetímu gólu. A tak soupeř šest minut před koncem potrestal náš tým a snížil na 2 – 1! Naštěstí jsme výsledek udrželi a zápas dotáhli do vítězného konce. Ač jsme opět hráli v oslabené sestavě a hlavně jen s jedním hráčem na střídaní, tak musím v utkání pochválit v obraně Adama Rolečka, v záloze hráli velmi dobře Vašek Mojžíšek, Kuba Nelhübel a velmi aktivní Maty Harok a v útoku hrál skvělý ,,part“ ač malý, tak výkonem velký Filda Tichý.
Do utkání se zapojili také Vašek navrátil a Bobeš Kursa a v bráně Petr Košťál.
Ač jsme tentokrát nezahráli nejlépe, hlavně v druhém poločase, tak jsme vyhráli a jsme opět vedoucí v tabulce (i když jen po druhém kole)
Další utkání nás čeká ve středu proti silnému družstvu s Kr. Pole. Hraje se v 17:30 hodin, tak přijďte podpořit naše borce.
Trenér Pikonský a Hýbl

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci - nábor dětí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.