Řepiště : Krásné Pole 9:7 (6:1) st. přípravka

Za krásného a slunečného dne začalo první venkovní utkání po dlouhé zimní přestávce. A jakoby domácí hráči byli už natěšeni. A na hře to bylo znát. Po prvních opatrných minutách 1:1 se potom domácí rozjeli k parádnímu výkonu. Hosty nešetřili a agresivním napadáním nedali v prvé polovině hostům šanci. Půle byla zakončena skórem 6:1. A řeklo by se spravedlivě. Do druhé půli nastoupili stejní hráči, ale po odstoupení dalšího domácího hráče pro zranění, zbyl pouze jeden hráč na střídání. A ke konci zápasu to již bylo znát, že agresivní způsob je sice účinný, ale za horkého počasí bere také hodně sil. Nicméně zápas skončil skórem 9:7 pro domácí hráče. Diváci si při takových gólových hodech přišli na své a mnohdy zatleskali, krásným akcím domácího týmu. Je potřeba poděkovat : v brance výtečnému O. Zelinkovi a v poli, O. Šimskému, H. Berešovi, M. Chwistkovi, M. Haftovi, V. Matusíkovi, H. Biedroňovi a V. Svobodovi. Kluci díky. A příští utkání v Pustkovci v úterý 24.4.2018 od 16:30 hod. je potřeba vyvarovat se zbytečných chyb a převzít to dobré do dalšího zápasu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Přípravka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.