Řepiště – Kr.Pole  8 : 3 st. žáci

Další mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě, proti týmu s Kr. Pole.

Zápas jsme nezačali dobřé, soupeř nám vstřelil první branku, to když naši hráči byli nedůrazní a nechali nejlepšího hráče hostí mladého Slončíka (syna Radka Slončíka) obejít pár naších hráčů a střelou s pozašestnáctky otevřel skóre. My jsme záhy snížili díky Křivánkovi na 1 : 1.

A hned nato jsme zápas otočili díky trefám Bobeše, Damiána Štacha který se trefil dvakrát. A my rázem vedli 4 : 1! Bohužel jsme se nevyvarovali několika chybám! Po jedné takové, kdy Kuba Nelhübel zbytečně odkopl míč středem soupeři, tak soupeř snížil na 4 : 2. Do konce poločasu jsme ještě na uklidnění zvýšili na 5 : 2 díky další trefě Křivky.

Do druhého poločasu jsem borce nabádal, aby eliminovali hráče hostí Slončíka a zdvojovali ho. To se nám podařilo díky dobře hrajícím Adamu Rolečkovi a Damiánu Štachovi. Naši hráči začli více kombinovat a pěkné akce volali po dalších gólech. Ty se dostavili díky Matesovi Harokovi na 6 : 2. A i když soupeř ještě snížil na 6 : 3 tak naší borci zápas plně ovládli jak po herní stránce, tak co se týká dysciplíny!

Odměnou pak byli ještě krásné góly po krásných akcích! Na 7 : 3 zvýšil Bobeš, který každým zápasem se vrací do své herní pohody a Maty Harok uzavřel skóre na 8 : 3.

Naší borci předvedli, že umí zabojovat a také střílet góly. Tímto bych je všechny chtěl pochválit. A přál bych si, aby jím forma zůstala i pro další těžký zápas v Klimkovicích kde víme, že soupeř je ,,trošku“ fyzicky a vzrůstem větší než starší žáci!!!