ŘEPIŠTĚ – KR.POLE 3 – 4 st.žáci

Třetí kolo bylo vloženo na středu a my hostili silný tým s Kr. Pole pod vedením bývalého ligového hráče Radka Slončíka.
Také jsme věděli, že jeho syn je klíčový hráč daného týmu. Proto jsme sestavu postavili tak, abychom soupeře zaskočili a hlavně vyhráli!!! Od úvodu jsme byli herně i kombinačně lepším týmem! Díky osobní obrany protihráče Slončíka, kde ho ze hřiště úplně vymazal Damián Štach.
My naopak produkovali rychlé kontry a po jednom jsme šli do vedení. Po levé lajně utekl Maty Harok a ideálně naservíroval Kubovi Nelhüblovi a my vedli 1 – 0. Když jsme pak měli ještě další šance na zvýšení náskoku, tak se ujala akce od brankáře Petříka, který dlouhým výkopem našel Bobeše a ten hlavou zvýšil na 2 – 0! Hru jsme měli pod kontrolou a škoda několika tutových šancí ke konci poločasu kdy jsme mohli vést o tři góly! Bohužel v samém závěru jsme neuhlídali útok hostů a soupeř snížil 2 – 1!!!
Do druhého poločasu soupeř na nás vyrukoval s tvrdou hrou a my jím to ulehčili našimi chybami a tak si soupeř vytvořil dost šancí na vyrovnání! V té době se podařil našemu brankaři husarský kousek, to když vykopával na hroťáka Bobeše a míč skončil v sítí, když výkop přeskočil i brankaře. A my vedli 3 – 1. Soupeř ještě víc přitvrdil a zápas se stal velmi bojovný. Bohužel my ztráceli a to nejen v soubojích, ale také brankově! Soupeř snížil na 3 – 2. A po chybě naších stoperu kdy přihrávka šla středem, Slončik jen propíchl míč podél vyběhnutého Petříka a bylo srovnáno. To ještě nebyl konec naších chyb, hned po vyrovnání vlétl nesmyslně v pokutovém území Kuba Nelhübel do útočníka a byla z toho penalta! Tu s přehledem soupeř proměnil a my rázem prohrávali 3 – 4! I když šance Mojži a Bobeše volali po vyrovnání, tak tento zápas jsme už nedotáhli do remízy a soupeř si odváží byť nezasloužené 3. body za výhru. V zápase jsme byli lepši, ale neproměněné šance a spoustu individuálních chyb nám zápas prohráli!!!!
V zápase musím pochválit za výkon Adama Rolečka, Petříka v bráně a bojovné kluky v záloze Damiána Štacha, Kubu Nelhübla a Matyho Haroka.
Doufám, že si z toho vezmou kluci ponaučení a v neděli ve Václavovicích stejné chyby dělat nebudou, byť asi v neděli nebudeme moct spoléhat na Adama Rolečka, Vaška Navrátila, kteří asi budou chybět.
Trenér Pikonský a Hýbl

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci - nábor dětí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.