Řepiště – Kr. Pole 1:0 ml. žáci

Dne 7.10.2017 jsme hostili na domácím hřišti tým z Krásného Pole. Vzhledem k tomu, že jsem byl pracovně mimo, tak můžu hodnotit jen druhý poločas. Ale dle konzultaci s trenérem Petrem Bajnarem jsme nezačali první poločas dobře, ale postupem času se naše hra zlepšovala! Ve druhém poločase jsme začali s bojovností a nasazením a některé akce po lajnách volali po gólu. Na druhé straně nás soupeř také několikrát přehrál, ale v dnešním utkání byl klíčovou postavou Peťa Košťál, který svými zákroky likvidoval vše co soupeř vystřelil. Hra byla zajímavá pro diváka, protože se hra přelévala ze strany na stranu a možnosti vstřelit gól byl pro oba dva týmy stejně vzdálený. Nakonec se dočkal náš bojovný tým, to když ze šestnáctky vystřelil Filda Pikonský a kupodivu hostujícího brankáře míč se zastavil až v šibenici brány! 1 – 0!!! Soupeře jsme už do konce zápasu do žádné šance nepustili díky kolektivnímu a velice bojovnému výkonu celého týmu. A tak jsme po zásluze vyhráli nad velmi dobře hrajícím soupeři a zaslouženě máme doma tři body. Chtěl bych (za druhý poločas) pochválit všechny hráče za skvělý kolektivní a velmi bojovný výkon. Vyzvednout bych chtěl hlavně Petra Košťála, Fildu Křivánka, Fildu Pikonského, ale zásluhou celého mužstva jsme body nechali doma! Do zápasu ještě zasáhli: Valča Freislerová, Adam Roleček, Vašek Navrátil, Mates Harok, Filda Tichý a Vojta Biedroň.