Řepiště – Klímkovice 4 :1

Další mistrák jsme měli hrát v sobotu proti prvnímu týmu tabulky Klímkovicím.
Bohužel počasí a absence naších hráčůbyla důvodem, že se zápas přeložil na středu. I když od pondělí pršelo a ani ve středu to nevypadalo s počasím nijak valně, tak hřiště bylo hratelné. A my měli možnost v krátké době hrát s lídrem tabulky. Připomínám, že v Klímkovicích jsme vyhráli na penalty a brali bod navíc a to i přesto, že někteří hráči soupeře vypadali na starší dorostence!!!
Další pikantnost domácího utkání  bylo to, že se hrálo o PRVNÍ MÍSTO V TABULCE vždyť soupeř měl jen o dva body více než my.
Do zápasu na podmočeném terénu jsme vstoupili s bojovnosti a chutí. Před zápasem jsem nabádal naše borce, aby stříleli. Dlouho se skóre neměnilo i když my byli aktivnější a vytvářeli si více příležitosti. Pak se k míči dostal Mates Harok a přes Damiána se míč dostal k Fildovi Křivánkvi a ten střelou k tyči otevřel skóre. 1 : 0. Do poločasu se nám podařila další akce po ose Damián, Mates Harok, který odcentroval a Kuba Nelhübel trefil míčem do břevna, odražený míč uklidil do sítě Bobeš a my vedli 2 : 0! Poločas jsme vyhráli a zaslouženě po bojovném týmovém výkonu šli do kabin. Zejména skvělé hrající Damián Štach, Kuba Nelhübel, Adam Roleček, Vašek Navrátil a v bráně dobře chytající Petřík nedávali soupeři moc šancí na vstřelení gólu.
Do druhého poločasu se nám podařilo díky Damiánovi a jeho individuální akci vstřelit třetí gól a my mohli hru sklidnit! Balón jsme drželi pod kontrolou a dyktovali tempo hry. Soupeř ještě zápas zdramatyzoval, to když z dálky tečovanou střelou soupeř překonal dobře chytajícího Petříka. To bylo ze strany soupeře vše my naopak díky Damiánovi opět navýšili skóre na 4 : 1. Ze soupeřem jsme si po zbytek utkání už jen ,,hráli“ a vytvářeli si gólovky. Žádná už ale neskončila gólem a tak my vyhráli 4 : 1 a přeskočili soupeře v tabulce a dostali se do ČELA TABULKY!!!!!!
V tomto zápase bych chtěl pochválit všechny hráče za bojovnost, důraz a odhodlání vyhrát tohle utkání!
Konkrétně v bráně Petříka, pak skvěle hrajícího Adama Rolečka, Damiána Štacha, Kubu Nelhübla, Vaška Navrátila, Vaška Mojžíška, Bobeše Kursu a Fildu Křivánka a Matese Haroka
Doufám, že takový skvělý kolektívní výkon podáme i v příštím utkání na které zajíždime do Pustkovce a potvrdíme tak, že jsme LÍDREM TABULKY!!!