ŘEPIŠTĚ – KLÍMKOVICE 2 – 3

V úterý jsme dohrávali mistrovské kolo se silným týmem z Klimkovic! A protože jsme poslední tři kola prohráli a navíc jsme jako tým nepodali slušný výkon, tak jsme s trenérem byli v očekávání, jak se s úkolem zlomit smolnou sérii poperou naši borci? Navíc opět vypadl ze základu hráč, kvůli zranění, tentokrát to byl Maty Harok!
Do utkání jsme opět povolali naše mladší žáky, Matyho Jeřábka a Hafta. Ti opět na hřišti prokázali vysokou kvalitu na mladší žáky a byli opět nejlepší hráči na hřišti, opět společně s Kubou Nelhüblem, Petrem Košťálem a uzdraveným Damiánem Štachem!!!
Ale zpátky k zápasu. V první půli jsme byli týmem, který dominoval a vytvářel si šance! hosté spoléhali na urostlé útočníky připomínající dorostence, ale všechny šance soupeře a naších borců končilo buď mimo bránu, nebo v náručí brankařů. Herně jsme měli ale navíc než soupeř. V době kdy se blížil poločas jsme si vybrali slabší chvíli, když jsme neuhlídali právě ,,dorostence“ který prošel kolem naších tří hráčů, kteří byli v tu chvíli, jako stín a bylo to 1 – 0 pro hosty!! Do té doby naše obrana fungovala tak jak měla! Škoda, protože jsme nezaslouženě prohrávali poločas 1 – 0!
Do druhé půli jsme boce chtěli vyhecovat ke srovnání, vždyť jsme podali za poslední 3. utkání nejlepší výkon, jen ty góly nepadli! Bohužel po naších individuálních chybách se dostal soupeř do tří gólového vedení a s námi to opět vypadalo na debakl!!! 3 – 0!!! Jenže se něco zlomilo (zaplať pánbůh) a naší borci rozjeli velký kolotoč, bojovnosti, obětavosti a důrazu na míč a najednou jsme začali soupeře mačkat a soupeř najednou nevěděl co hrát! Výsledkem bylo několik přímých kopů kolem soupeřově branky! Po jedné takové to když pálil Damián Štach po zemi se míč odrazil před brankaře a my dorážkou snížili na 1 – 3! Naším hráčům to dalo nové síly a bylo to hned znát na výkonu celého týmu! My byli lepším týmem a převzali otěže hry. A když po faulu v pokutovém území na aktivního Kubu Nelhübla byla nařízená penalta a náš brankář Petřík ji s přehledem proměnil, tak se soupeř obával o výsledek!! Bohužel i přes veškerý tlak a vytvořené tutové šance jsme vyrovnávací branku nevstřelili!:-( Ale i přes prohru si naši borci zaslouží pochvalu za bojovnost, a za přístup k utkání, který nám chyběl v posledních třech utkáních!! V zápase podali všichni borci solidní výkon, ale opět našimi nejlepšími hráči byli Petr Košťál, Kuba Nelhübel, Damián Štach a Maty Jeřábek a Haft.
Po zápase a rozhovoru s rozhodčím uznal i on, že jsme byli lepším týmem!!! Bohužel i takový je někdy fotbal!

V sobotu hrajeme proti Slovanu doma bez Matyho Jeřábka a Hafta, kteří jdou hrát za mladší žáky. Škoda pro nás, na druhou stranu budeme s trenérem rádi , když podáme stejný výkon jako ve středu?! V takovém případě se nebojíme, že bychom nevyhráli!!