Řepiště : Hrabová 6:3 dorost

Dne 7.10.217 jsme hostili v malém derby tým Hrabové. V předešlých zápasech naši hráči předváděli pouze poločasové zápasy, podařil se vždy pouze jeden. Naposledy domácí zápas s Pustkovcem, kdy se nám nepovedl úvod a hned ve druhé minutě jsme obdrželi branku. Konečně mohu říci, že hráči v obou poločasech předváděli hru se kterou se chceme do budoucna prezentovat. To znamená: včasné dostupování, vysouvání řad obránců tak i řady záložní, kombinace a průniková přihrávka s rychlým a přesným zakončením. Mínusy byly tři obdržené branky, které jsme obdrželi po naších hrubých chybách v pokutovém území, kde stále nejsme dost důrazní. K vítězství 6:3 v náš prospěch mohu jen hráčům poblahopřát a vyřídit “ JEN TAK DÁL“.

trenér: Havránek Zdeněk

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality dorost, Dorost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.