ŘEPIŠTĚ – HRABOVÁ 2 – 6 st.žáci

V úterý jsme měli na domácí půdě předehrávku celkem Hrabové.
Vzhledem k dlouhodobé marodce základních hráčů Adama Rolečka, Damiána Štacha, Bobeše Kursy a dlouhodobě zraněného Fildy Křivánka jsme museli opět povolat do starších žáků, hráče s mladších žáků a to Matese Jeřábka a Matyho Hafta.
Zápas jsme začali proti favoritovi nebojácně s bojovnosti a odhodláním a náš tým si vytvářel více brankových příležitosti než soupeř, který byl stylem naší hry hodně zakřiknutý! Vytvářeli jsme si i gólovky, které jsme bohužel nedokázali proměnit!! Ujala se až střela s dálky a my šli zaslouženě do vedení! Navíc jsme k hráčům soupeře přistupovali a nejlepšího hráče hostí skvělým způsobem ,,vygumoval“ dobře hrající Kuba Nelhübel. Poločas jsme vyhráli 1 – 0!!!
V poločase jsem všechny hráče pochválil za bojovnost a dostupování a apelovali jsme s trenérem, aby přidali ještě nějaký gól, vždyť šance na to v prvním poločase byli!!
Bohužel jsme zjistili, že nemůžeme hráče chválit!!! Hned od začátku druhé půli soupeř více běhal, nabízel se a my jsme asi zůstali ,,sedět stále na lavičce“! Hráče jsme nechali s míčem otočit, byli jsme všude pozdě a každý si na hřišti dělal co chtěl! Bohužel nás soupeř rychle potrestal po naších hrubých chybách! Jediný hráč hostí skóre otočil a my prohrávali 2 – 1!! Hned po gólu a rozehrávce se na sólo vydal nejlepší hráč našeho týmu Kuba Nelhübel a po obehrání tří hráčů předložil míč Adamu Pražákovi a ten srovnal na 2 – 2.
Bohužel to bylo poslední co bylo k vidění s naší strany. Po hrubkách v obraně nám soupeř nasázel ještě 4. brány a my prohráli už druhé utkání v řadě zejména po naších hrubkách!! Soupeř nebyl lepší, ale náš tým nefungoval jako tým a nenavázal na první poločas!!!
Přesto musím pochválit za skvělý výkon, Kubu Nelhübla a kluky s mladších žáků Matyho Jeřábka a Matyho Hafta.
Bohužel se zbytek kluků k výkonům těchto hráčů vůbec ani nepřiblížil!!!
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.