ŘEPIŠTĚ – BANÍK OSTRAVA dívky 4 : 0 st.žáci

Další mistrovské utkání jsme hráli doma proti dívkám s Baníku Ostrava. V týdnu jsme museli řešit absenci některých hráčů kteří nám onemocněli! A tak nebylo jasné s kým nastoupíme v sestavě. V minulém týdnu se do týmu zapojil nový hráč Adam Pražák, který jak to vypadá bude přínosem do týmu! A tak jsme mu dali šanci už v tomto utkání.
Do zápasu jsme vstoupili sebevědoměji a s odhodláním urvat zápas pro nás! Soupeře jsme převyšovali větší bojovnosti a důrazem na míč!
A útoky po obou stranách zálohy, kde hráli Maty Harok a právě Adam Pražák byli pro soupeře nebezpečím!!  Po jedné akci právě od Matyho, který dobře potáhl míč po lajně, následovala přihrávka na Damiána Štacha, který tvrdou ranou k tyči otevřel skóre 1 : 0!!
Pak se hra přelévala ze strany na stranu, ale soupeře jsme dobrou obranou nepustili do vážnějšího ohrožení naši brány! Naopak před poločasem potáhl míč po levé straně Filda Tichý, který přihrál kolmo na Vaška Navrátila a ten stříleným centrem našel Bobeše Kursu a bylo 2 :0!! Tímto výsledkem a zcela zaslouženým skončil první poločas.
V poločase jsme naše borce pochválili za výkon a apelovali jsme, aby nepolevili s nasazením a přidali další branku, aby se zápas zlomil a my mohli hrát svou hru! To se v polovině druhého poločasu povedlo, to když se zopakovala spolupráce Petříka v bráně a důrazu Bobeše v útoku! Zopakovala se stejná akce, jako proti Kr. Poli, Petřík v bráně poslal dlouhý nákop a Bobeš hlavou proměnil 3 : 0!!!
Zápas jsme si užívali a výkon týmu rostl a s tím i sebevědomí naších hráčů. Drželi jsme míč a přihrávkami  jsme soupeře nepouštěli vůbec do hry! Když pak v závěru dal Adam Roleček tvrdou přizemní střelou 4. branku bylo o utkání rozhodnuto! Zápas jsme dohráli v pohodě a po zásluze jsme vyhráli 4 : 0 bez obdržené brány!!
Musíme pochválit všechny hráče za předvedený výkon a bojovnost! O trochu více vynikali Adam Roleček, Maty Harok, Damián Štach, Filda Tichý a právě nový hráč Adam Pražák! Ale k celkovému kolektivnímu výkonu přispěli všichni hráči teda i Petřík v bráně, Vašek Navrátil, Vojta Biedroň a Bobeš Kursa.
Přání nás trenéru je, aby takový kolektivní výkon předváděli naši borci v každém zápase! Klobouk dolů před klukama! Výkon ocenili i diváci, kterých bohužel tentokrát nebylo tolik, jako obvykle.
Trenéři Pikonský a Hýbl
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.