Řepiště : Pustkovec 3:3 (pk2:0) st. žáci

Třetí mistrák jsme hráli proti Pustkovci.

Soupeř přijel pozdě a tak se trochu čekalo na výkop. Přesto jsme do utkání vstoupili aktivně. A za naši aktivitu jsme byli odměnění gólem, který vstřelil Filda Tichý a my vedli 1:0. Bohužel jsme po vstřelení branky přestali úplně hrát a nebyli si schopní dát ani přihrávku! A protože měl soupeř ve svém středu 2. (dorostence) kteří dělali celou hru, tak se otočil nejen vývoj hry, ale i ve skóre!! A my do poločasu dostali hned tři góly. Hlavně po našem nedůrazu a po naších hrubých chybách. Poločas jsme prohráli  1 – 3!!

V poločasové pauze jsem musel naším hráčům důrazně vysvětlit, že takto hrát nepůjde! A i když začátek druhého poločasu nebyl podle mých představ, tak bylo vidět, že domluva byla pro některé naše hráče účinná. Hra se postupem času vyrovnávala a velkým dílem na tom měl zásluhu skvěle chytající Petr Košťál, který zneškodnil hned několik tutovek soupeře. Za stavu 1 – 3 se po samostatné akci dostával skvěle hrající Piki do a šance, kterou zastavil brankář za cenu faulu a my kopali penaltu. Tu si vzal Adam Roleček, ale skvělým zákrokem brankář svou chybu odčinil a my tak nesnížili. Během utkání jsem apeloval na hráče aby více stříleli! To se nakonec ukázalo, jako návod jak překonat urputnou obranu soupeře. Šance se střídali na obou stranách a díky brankařům bylo skóre stále nepříznivé. Do doby než po centru Bobeše se míč dostal k Pikimu a ten střelou snížil na 2 – 3. Naše hráče to tak trochu nakoplo a chtěli za každou cenu vyrovnat! A i když jsme všechno vrhli do útoku, tak soupeř hrozil s brejku. Ale Petr Košťál svými zákroky držel naše naděje na remízu. No a my byli odměnění za zlepšený výkon, to když střelou s větší vzdálenosti se opět trefil Piki. Do konce zápasu bylo ještě pár šancí rozhodnout utkání na svou stranu, skvělí brankáři však branku už nedostali. A tak zápas skončil remízou a šlo se na penalty. Vždy 5. penalt na každé straně.
Na naši straně se přihlásili Mates Harok (dal), Bobeš Kursa (dal), Ondra Čunta (nedal), Piki (dal) a poslední kopal Petr Košťál, který si dovolil přestřelit, protože předtím podtrhnul svůj skvělý výkon a chytil hned tři penalty. A my získali další bod za vítěství v penaltách.
V zápase patřili mezi nejlepší hráče Petřík v bráně v obraně Adam Roleček a v záloze Piki.
Do zápasu nastoupili: Maty Harok, Ondra Čunta, Kuba Nelhübel, Filda Tichý, Bobeš Kursa, Vašek Navrátil a Vojta Biedroň.