PUSTKOVEC – ŘEPIŠTĚ 4 : 5

Na další mistrák jsme zajížděli na hřiště Pustkovce, který obývá opačný pól tabulky než my. A zatímco my jsme se dostali v minulém kole do čela tabulky, tak Pustkovec je na konci tabulky po celou dobu!
Bohužel na hřišti to vypadalo, že na konci tabulky jsme my a domácí vedou tabulku!!!  Kombinovali, přihrávali si a byli hladoví po vítězství!
Naši borci neběhali, o přihrávkách nemůže být ani řeč, ale plno řečí o měkém míči měli neustále!! Přesto se nám podařilo zásluhou Bobeše jít do vedení 1 – 0. Soupeř v zadních řadách kombinoval a vysílal kolmice na dva rychlé útočníky, kteří naši obraně dělali nemalé problémy. My jsme to soupeři ulehčovali nedůrazem, daleko jsme byli od hráčů, kteří se s míčem v klidu otočili a mohli tak střílet na bránu.
To se také záhy stalo a soupeř vyrovnal na 1 – 1. My jsme sem tam chtěli ohrozit soupeře, ale střely z dálky nebyli gólové. Až jsme dostali šanci zahrávat roh a po dobře kopnutém rohu Bobeše si ještě lépe naběhl Adam Roleček a my šli opět do vední 2 -1. hned  na to po solové akci Damiána, který byl naším nejlepším hráčem a po přihrávce Bobešovi jsme dokonce odskočili na 3 – 1. Bohužel do poločasu opět soupeř korigoval na 2 – 3.
V poločase jsem musel na naše ,,borce“ zvýšit hlas abych je probudil! Aby začli hrát tak jak to předvedli proti Klímkovicím! Bohužel se to nepovedlo a po střele z dálky, náš brankář opět chytal jen nohama a bylo srovnáno 3 – 3. Ještě že máme skvěle hrajícího Damiána, který solovou akci opět zakončil gólem a my šli ač nezaslouženě do vedení 4 – 3. V naší obraně byli ovšem vrata přes které si soupeř chodil jak chtěl, nutno podotknout že soupeř hrál velmi dobře! A tak není divu že jsme opět nechali soupeře srovnat!!  4 – 4. Naše obrana byla někde ůplně jinde, záloha krom Damiána v podstatě nefungovala a v útoku bojoval, ale spíš sám se sebou než obranou soupeře Bobeš!!!
Už to vypadalo, že se rozhodne na penalty, když v poslední minutě daroval špatným výkopem brankář domácích míč přímo Matesovi Harokovi a ten se do prázdné branky nemýlil! Soupeř se ještě dostal do nebezpečné střely, s tou si ovšem náš Petřík poradil.
My jsme sice vyhráli 5 – 4 ale soupeř byl lepší a předvedenou hrou rozhodně nepatřil na poslední místo v tabulce, stejně tak se stydím za předvedený výkon a v neděli jsem přemýšlel jak můžeme být první!!! Pokud tento ,,výkon“ předvedeme i v posledních dvou utkáních, tak nám soupeř nadělí pořádnou nálož branek!!!
V zápase stojí za zmínku jen skvělý výkon Damiána Štacha, bojovnost Adama Rolečka, Vojty Biedroňě a Filda tichý, ale od ostatních to bylo hodně podprůměrné!!!!
V zápase nastoupili (vlastně jen se zůčastnili) Vašek Mojžíšek, Kuba Nelhübel, Mates harok, Bobeš Kursa a v bráně Petřík.