PUSTKOVEC – ŘEPIŠTĚ 2 :1

Hned v pondělí jsme jeli do Pustkovce na poslední mistrák. Už to bývá pravidlem, ale opět jsme začali herně i kombinačně lépe než domácí.
Ale postupem času jsme se vytráceli ze hřiště. Jediným, kdo snese přísné měřítko bojovnosti a důrazu byl Filda Tichý a po střídání i Vojta Biedroň. Bohužel se k ním nikdo nepřidal! A i když jsme měli více šancí asi 4X jsme nastřelili tyčku 2X břevno tak nám nebylo přáno vstřelit gól. Prim v tom hrál smutný hrdina Bobeš, kterému se nedařilo vstřelit branku. (někdy to tak bývá, čím víc se chce tím méňě to jde!)
Soupeř byl efektívní a z ničeho dali dva góly! Sice po individuální akci Vojty Biedroně střelil Maty Harok na 2 : 1. To však bylo vše z naši strany. Bohužel musím konstatovat, že soupeř patřil mezi ty slabší, ale náš výkon byl ještě slabší a tak jsme domu odjeli bez bodů.
Asi to naše trápení bylo tou poslední tečkou před prázdninami! Asi už někteří hráči byli na prázdninách a to nás čeká ještě závěrečná ve středu 20. zápasem RODIČŮ – DĚTEM a hned na to jedeme na soustředění na Morávku.
Tak jen doufám, že do nové sezóny už ve STARŠÍCH ŽÁKÁCH budeme hrát to co umíme a já vím, že to kluci umí!!!
Trenér Pikonský

Příspěvek byl publikován v rubrice Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.