Přátelské utkání Řepiště B vs. Vratimov B (5:3)

Ve čtvrtek 10.12 si naši chlapi z B-mužstva zahráli v přátelském utkaní proti B-mužstvu Vratimova. Byl to první zápas co si naši muži zahráli od ukončení soutěže kvůli koroně. Do začátku jsem vstoupili rázně a důrazně a díky dvěma rychlým gólům jsme se dostali do vedení. V prvním poločase jsme soupeře drtili a nepustili skoro k žádné akci. Druhý poločas se nesl ve znamení toho prvního, ale soupeř se dokázal otřepat a začal víc a víc tlačit. Ale naši chlapi se nezalekli a drželi se soupeřem krok až do konce. Přátelské utkání nakonec pro nás skočilo dobře a s výsledkem 5:3 jsme byli spokojeni. Tímhle bych chtěl poděkovat i našim dorostencům, kteří náš kádr doplnili a podíleli se na této výhře.