Polanka – Řepiště 4 : 3 (ml. žáci)

V úterý jsme zajížděli na mistrovské utkání do Polanky.
Zápas jsme začali aktivně a kombinačně jsme přehrávali soupeře. A také jsme šli zaslouženě do vedení 1 – 0 to když se trefil náš tradiční střelec Bobeš Kursa.
Soupeř si sice vypracoval nějaké šance, ale ty vychytal náš netradiční brankář Ondra Čunta. Po naši bleskové akci a získaném rohovém kopu se za přispění domácí obrany podařilo Matymu Harokovi dál druhý gól přímo z rohu. A když pak po střele Bobeše a dorážce Fildy Tichého do prázdné brány jsme vedli 3 – 0 vypadalo to na jasnou výhru. Soupeř ovšem krom zákeřné hry do poločasu ještě snížil na 1 – 3. Do druhého poločasu jsem nabádal naše hráče, aby soupeři dal další gól a nenechal se otrávit zákeřným okopáváním od soupeře. Bohužel po chybách v obraně soupeř snížil a následně vyrovnal. I když jsme si vytvořili ještě nějaké šance, tak i bod jsme neudrželi! A soupeř nám vstřelil v závěru další gól na který už jsme nedokázali reagovat.
Prohra 4 – 3 byla až příliš krutá pro náš tým.