Polanka – Řepiště 3 : 2

Do Polanky jsme jeli v neděli za krásného slunečného počasí. A protože už bylo rozhodnuto o tom že,
JSME PRVNÍ V TABULCE PO CELÉ SOUTĚŽI,
tak jsem nabádal s trenérem naše borce, aby si zápas užili a abychom se důstojně rozloučili jako LÍDR tabulky.
Trochu jsme s trenérem zaskočení s jakou sestavou Polanka nastoupila do utkání, protože to vypadalo, jako bychom hráli proti dorostu, a v sestavě se objevili hráči, kteří nebyli na soupisce a přesto hráli!!! Vzhledem, k tomu, že jsme byli PRVNÍV TABULCE bez ohledu na výsledek, tak jsem to nechal být a také jsem chtěl vědět jak se naši borci s touto skutečností poperou! Bohužel na hřišti to vypadalo, že naším borcům je jedno, jestli vyhrajou nebo prohrajou, že sami ví, že skončí první. V první půli jsme tak brankáře domácích vůbec neohrozili, nepočítam střely s půlky, které by do brány ani nedolétly. A soupeř nás za naši laksnost potrestal 1 : 0. To když protihráč na lajně obešel stojícího Damiána a Adama a přihrávkou pod sebe na úplně volného hráče soupeř vedl 1 : 0.To bylo v poločase vše.
S trenérem jsme museli něco říct k danému výkonu. Bohužel to bylo zbytečné, protože soupeř brzy vstřelil druhý gól
  2 : 0
Až pak jsme se trochu probrali a začli soupeře přehrávat hlavně hrou kombinační, pozemi. A záhy přišla odměna v podobě snížení, když s levé strany po ose Harok, Mojžíšek šla kolmice dopředu na kterou si naběhl, Kuba Nelhübl a sólo proměnil na 2 : 1.
Další gól visel ve vzduchu, když s půlky šel sám Bobeš na bránu, ale nepochopitelně ani nevystřelil! Bylo to další jeho trápení v této sezóně, bohužel pro tým!  My  jsme však zlepšenou hrou soupeře přitlačili a soupeř měl problémy. A bylo jen otázkou času, zda vyrovnáme? A povedlo se opět Kuba Nelhübl sólo akci zakončil a bylo srovnáno 2 : 2! Když už byl soupeř skoro na ,,lopatkách“ a my byli lepším týmem, tak s nějakých důvodů se rozhodla dvojička Adam Roleček a Petřík v bráně, že si budou nahrávat na půl metrech! Výsledkem byla ztráta míče následný roh a s něho penalta, to když Adam nešťastně odehrál míč rukou. Domácí penaltu proměnili a my tak prohráli zase po naší chybě minimálně remízový zápas proti ,,DOROSTU“ Škoda mohla to být důstojná tečka za naším tažením sezónou!!!
Trochu nám to pokazilo oslavy PRVNÍHO MÍSTA V TABULCE!!!!
I přesto bych chtěl poděkovat všem hráčům za přístup a skvělou reprezentaci Řepišťského fotbalu.
Trenér Pikonský a Hýbl
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.