Polanka : Řepiště 2:3 (0:2)

Polanka – Řepiště 2 – 3!!!

V neděli 21.10 jsme zajížděli na hřiště Polanky.

Za velmi studeného počasí jsme začali ve velkém stylu a hned první šance byli gólové. Soupeře jsme přehrávali hlavně ve středové řadě kde svůj prostor a hru ovládal Křivka. Ale i po lajnách byli naši záložníci lepší v herních činnostech, jak Kuba Nelhübel tak Maty Harok. A když v obraně hráli s důrazem Adam Roleček a Piki, tak to vypadalo, že tentokrát soupeře převálcujeme. Hned na začátek se rozběhl Křivka s míčem přes půlku hřiště, obehrál několik soupeřů a své sólo dotáhl až do vedoucí branky. 0 – 1. Za pár minut se situace opakovala a po kombinaci ve středu pole si Křivka připravil balón na střelu a zavěsil na 2 – 0 pro nás. Do poločasu jsme si vytvořili ještě několik jasných gólovek, které jsme nedotáhli! Zejména agilní Kuba Nelhübel měl několik gólových příležitostí. Poločas jsme dohráli a my vedli 2 – 0.

V poločase jsem kluky pochválil za přístup a bojovnost a nabádal jsem, aby přidali ze šancí nějaký gól, aby se z nějaké šance soupeře nestalo drama. Bohužel stalo se! My nevyužili další šance a soupeř z ničeho dal na 1 – 2!

My jsme zahrávali několik rohů a přímých kopů z kterých jsme ale nezvýšili díky nedůrazu. Je pravda, že ,mladý rozhodčí nezapískal v náš prospěch jasné dvě penalty. My však jednu šanci využili, to když přímý kop Křivky pohotově doklepl Piki a my šli zaslouženě do dvou golového vedení a musím říct, že zaslouženě. Zbytek utkání jsme měli pod kontrolou a jen malé polevení v obraně a nekoncentraci jsme soupeře málem pustili do hry. Balon proletěl celou obranou a soupeř snížil na konečných 2 – 3!! V zápase jsme dominovali a jen neproměňování šancí soupeře uchránilo od debaklu!! Přesto musím všechny hráče pochválit za skvělý výkon a za zaslouženou výhru.

Do zápasu nastoupili v bráně Petr Košťál, v obraně dobře hrající Adam Roleček a jednogólový Piki. V záloze super hrající dvougólový Křivka, Maty Harok a Kuba Nelhübel, v útoku Bobeš Kursa a Filda Tichy s Vaškem Navrátilem.