Ostrava-Jih : TJ Řepiště 2:2 ml.žáci

V neděli  22.10. jsme jeli na další mistrovské utkáni na hřiště Ostravy – Jih (bývalé NH Ostrava)
Za velmi nepříznivého počasí a stálého deště jsme vstoupili do zápasu aktivně a s chutí. A soupeře jsme chvílemi přehrávali, zejména aktivní Filda Křivánek
jezdil po lajně a hladce obehrával protihráče. Když se k tomu přidal dobře hrající Filda Pikonský, tak bylo k vidění i spoustu hezkých akcí! Škoda jen, že jsme se nedokázali dlouho prosadit. Až do chvíle kdy po akci z hloubi pole se dostal míč k Bobešovi Kursovi a ten křižnou střelou otevřel skóre.  1 – 0!!!
Tímto výsledkem skončil první poločas.
Do druhého poločasu jsme si řekli, že nemůžeme ustupovat soupeři, že je to nebezpečné zvláště, když hřiště bylo mokré a každá střela byla nebezpečím.
Dlouho jsme zápas drželi pod kontrolou. Když pak svůj dobrý výkon potvrdil svým dravým únikem po lajně a zakončením do brány Filda Křivánek tak my jsme vedli 2 – 0.
Vypadalo to, že zápas v poklidu dohrajeme. No v poklidu! ,,Starý pán“, který pískal toto utkání několikrát předvedl, že mu je to jedno, jestli to jsou děti, nebo dospěli ale hlavně když domácí vyhrají! Tak dokázal vymyslet penaltu, kterou domácí nedali a ještě bylo dost situací, které neodpískal pro náš tým! Ještě jsem se s takovým přístupem nesetkal na úrovni mládežnické kopané!!!!
Ale zpátky ke hře, za stavu 2 -0 pro nás jsme bojovali, ale úplně jsme zapomněli co jsme si řekli o poločase a soupeř nás do konce zápasu potrestal střelami z dálky, jen proto, že jsme je nechali přijít moc blízko a nešli jsme proti míči!
2 – 2 byl konečný výsledek a vzhledem k tomu, že v případě remízy se kopou 5. penalt na každé straně, tak se šlo na penalty.
Bohužel v této činnosti jsme neuspěli a i když náš brankář Petr Košťál dělal co mohl, tak na penalty jsme prohráli 3 – 1.
Škoda tohoto výsledku, protože jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si více šancí. Ale takový je někdy fotbal.
Přesto chci moje svěřence pochválit za přístup a bojovnost, oproti minulému utkáni to bylo o mnohem lepší!
Díky brankáři Petru Košťálovi, v obraně Valči Freislerové, Adamu Rolečkovi a Vaškovi Navrátilovi, v záloze velmi dobře hrající Filda Křivánek a Filda Pikonský a dále pak Fildovi Tichému, Vojtovi Biedroňovi a také dobře hrajícímu Bobešovi Kursovi.
Trenér Pikonský

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Žáci starší. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.