MICHÁLKOVICE – ŘEPIŠTĚ 2 : 8 st.žáci

V sobotu 24.8. jsme zahájili mistrovskou sezónu na hřišti Michálkovic.
Na utkání jsme jeli jen s jedním náhradníkem a tak jsme byli s trenérem zvědaví, jak to naši borci zvládnou? Vždyť Adama Roleček, Damián Štach odešli do dorostu, Filda Pikonský přestoupil do Frýdku Místku a Filda Křivánek je dlouhodobě zraněný. Na zápas do Michálkovic s námi tentokrát jel Adam Roleček, který byl výraznou oporou zadních řad. V příštím zápase už bude posilou dorostu, tak jsem zvědavý, jak se s tím naši borci poperou?
Do utkání jsme nenastoupili zrovna nejlépe a po spoustě ztrát uprostřed hřiště a nedůrazné hře nás soupeř přehrával. Měli jsme sice pár střeleckých pokusů, ty však brankář domácích vždy chytil. A tak není divu, že domácí po dvou kličkách uprostřed hřiště a střele z dálky šel do vedení 1 – 0. To však naše hráče probudilo a začali jsme lépe kombinovat a hrát po stranách. Po jedné akci z lajny jsme vybojovali roh. A po centru Mojži z rohu trefil Adam míč s voleje a bylo srovnáno. Dá se říct, že jsme byli lepším týmem a po skvělém presinku Vojty Biedroně se míč dostal ke Kubovi Nelhüblovi a ten s prvé našel Matyho Haroka, který trefil šibenici a my vedli 2 – 1. Tak skončil poločas.
Do druhé půlky jsme si něco málo vyříkali hlavně chyby které byli zbytečné a pramenili s nervozity. Apelovali jsme na hráče, aby dali co nejrychleji gól, aby se domácí položili! A to se také povedlo. Po akci Matyho Haroka, přes Kubu Nelhübla se míč dostal k volnému Vojtovi a ten zvýšil na 3 – 1. Hned na to po akci Matyho po lajně kde obešel dva hráče, přesnou přihrávkou našel Fildu Tichého, který už neměl problém trefit prázdnou bránu. 4 – 1. Pak se dvakrát po sobě prosadil střelecky Mojža a my už vedli 6 – 1. Za krásného slunného dne našim borcům rychle docházeli síly a tak po slabší chvilce soupeř korigoval na 2 – 6. Utkání jsme ale drželi pod kontrolou a Kuba Nelhübel vstřelil ještě dva góly na konečných 8 – 2!!!! I když jsme měli ještě dost šanci, tak s výkonem naších borců a s bojovnosti jsme byli spokojení a i když je potřeba spoustu věcí vylepšit, tak věřím, že výhra kluky nakopne k zlepšeným výkonům.
Děkuji za výkon těmto hráčům: v bráně Petr Košťál, obrana Adam Roleček, Vašek Navrátil, záloha Maty Harok, Kuba Nelhübel, Vašek Mojžíšek a Filda Tichý a v útoku Vojta Biedroň.
Trenéři Pikonský a Hýbl

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Benjamínci - nábor dětí. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.