Michálkovice A – Řepiště 5 : 1

V sobotu jsme jeli do Michálkovic, kde nás nečekal lehký zápas, navíc se zranili, nebo onemocněli naši klíčoví hráči jak Damián Štach, Adam Roleček k marodům přibyl také Bobeš Kursa! Tak jsme s trenérem byli zvědaví jak se s tím naši borci poperou? Do utkání jsme vzali Adama Musila s dorostu a Matyho Jeřábka s mladších žáků! Do týmu se vrátil i Adam Pražák po zranění.
Za neustálého deště a studeného počasí jsme do utkáni nevstoupili dobře a od prvopočátku bylo vidět na naších borcích, že se boji jít do soubojů, chyběl důraz a odhodlání. Někteří borci nevěděli na hřišti kde mají hrát!!! Soupeř hrál pořád stejným způsobem, dlouhých autu a nakopávaných míčů! Přesto jsme byli od hráčů soupeře daleko a veškeré souboje vyznívali pro domácí. V prvním poločase nám soupeř dál dva góly ze dvou střel, zatímco my na bránu vůbec nevystřelili!!
Do druhé půli jsme nabádali hráče, aby hráli důrazně a hlavně, aby se nebáli, a aby se dostali ke střelbě! Vždyť obrana domácích nebyla v dobré kondici a zápas nebyl jednoznačný, vždyť jsme byli v první půli vyrovnaným týmem, jen jsme nevystřelili na bránu! Bohužel jsme propadali v záloze a bránili jsme bez důrazu! A v podstatě naši borci v druhém poločase navázali na druhý poločas s Václavovic! V záloze byl neviditelný Kuba Nelhübel a Maty Harok a v obraně byl myšlenkami Vašek Navrátil někde jinde než na zápase!! A tak soupeř potrestal naše chyby! 3. gól padl po chybě Matyho Haroka, který v naši šestnáctce místo odkopu chtěl kličkovat a soupeř lehce skóroval! Další gól jsme dostali po přímém kopu, kdy jediný hráč soupeře vystřelil, pak převzal odražený míč a ještě jednou vystřelil, zatímco naších pět ,,borců“ se jen dívalo! Soupeř využil i další šanci a vypadalo to na debakl, nebýt v bráně Petříka, který vychytal ještě několik šancí domácích. My si až v závěru vytvořili několik šancí , které nám brankář domácích vychytal, nebo jsme netrefili bránu! V samém závěru jsme se přece jen dočkali když po střele s dálky byl na správném místě Adam Pražák, který těžký kop trefil přesně a my snížili na konečných 5 : 1
Soupeř nebyl lepší a prohra je pro nás krutá, ale pokud nebudeme běhat, bojovat, být důrazní na míč a hrát co umíme, tak budeme prohrávat, vždyť nás čekají Klímkovice a Hrabová, kteří jsou lídry tabulky!!
A pokud se nám neprobudí na hřišti Kuba Nelhübel, Mates Harok a jiní, tak s chodícím fotbalem vyhrávat nebudeme.
Naopak musím pochválit za velmi dobrý výkon v zápase Matese Jeřábka, který ač hráč mladších žáků, byl na hřišti nejlepším hráčem spolu s brankářem Petříkem!!!