Krásné Pole – Řepiště 9 : 2

Na další mistrák jsme zajížděli na hřiště Kr.Pole a protože jsme s nimi hráli nedávno, tak jsme věděli, že tam hraje jen jeden hráč. A to syn Radka Slončíka!! Ale protože jsme doma vyhráli 8 : 3 tak jsme nastupovali s optimismem. Ten nám bohužel vydržel jen do prvního hvizdu rozhodčího! Soupeř respektivě Slončík měl hodně prostoru ke kličkám a střelbě a my jsme bohužel byli všude o krok pozdě!! A tak není divu, že jsme záhy prohrávali 3 : 0 když právě Slončík nám vstřelil 3. góly!!! I když jsem před utkáním nabádal naše hráče aby zdvojovali právě tohoto hráče, tak se tak nestalo. Do poločasu vstřelil po individuální akci Bobeš gól a my s trenérem věřili, že se to obrátí k lepšímu!
Bohužel to bylo jen zbožné přání a my do poločasu dostali ještě jeden gól! Poločas 4 : 1!!
V druhém poločase náš výkon kopíroval poločas první a my dostávali jeden gól za druhým!!! Za stavu 9 : 1 kdy jen sám Slončík nám dal 6. gólu se podařilo vstřelit gól Vojtovi Biedroňovi, který těžil s individuální práce nejlepšího našeho hráče Damiána Štacha. Bohužel s dvouma hráči, kteří bojují, krom Damiána a Adama Rolečka se zápas nepodařilo skorigovat a my odjížděli s DEBAKLEM a OSTUDOU za předvedený výkon.