Kr. Pole: Řepiště 1:0 ml.žáci

Na druhé utkání jsme jeli do Krásného Pole a my po 5. dnech hráli druhý zápas. A byl jsem zvědavý, jestli se naši borci probudili?!
Za krásného počasí jsme vstoupili do utkání bojovně s odhodláním a hlavně s jiným týmem proti minulému zápasu.
Hráči se snažili a výsledkem bylo po dobrém poločase remízový výsledek 0:0 Oba týmy si vypracovali nějaké šance na vstřelení gólu, ale obrany dominovali.
V druhém poločase se vývoj hry moc nezměnil oba týmy bojovali a bylo jasné, že kdo udělá chybu, tak ten prohraje vyrovnaný zápas.
Bohužel my jsme tu chybu udělali, to když se nedohodl Vaša Navrátil s Matym Harokem a soupeř chybu potrestal. 1:0 pro domácí!!
I když šance Kuby Nelhůbla a Matese Haroka volali po gólu, tak střelecky jsme vyšli na prázdno. A když jsme předešlý zápas odchodili tak jsme vyhráli.
Teď jsme zápas odmakali a přesto jsme prohráli. To je fotbal. Přesto musím poděkovat všem hráčům za přístup k utkání.
Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a budu rád, když v tom budeme pokračovat.