Klímkovice – Řepiště  1 – 1 (na penalty 3 – 4) st. žáci

Zajížděli jsme do Klímkovic, kde jsme věděli o soupeři s jakými ,,staršími žákami“ budeme hrát. Vždyť polovina hráčů měla 180 cm výšky!!!

My jsme přijeli bez klíčových hráčů Kuby Nelhübla a Fildy Křivánka, kteří jsou zranění. A tak zůstalo na ostatních jak se porvou o výsledek?

Od úvodu byl soupeř většině v držení míče a chtěli nás přelstít nákopy na 30 metrů. my jsme si vše pohlídali precizní obranou a zahuštěným středem a chtěli jsme vyrážet do rychlých brejků. Hráli jsme to co jsme si řekli a nebýt drobné chyby při vybíhání Petříka, tak by si soupeř moc šancí nevytvořil! Bohužel tu jednu malou chybu soupeř potrestal a my tak prohráli poločas 1 – 0.

Do druhé půli jsme nepolevili s nasazením a bojovnosti a soupeře jsme postupně dostávali pod tlak a začali jsme je fyzicky přehrávat!!!!

Jen ten gól né a né padnout. Blížil se konec zápasu a my jsme hru otevřeli a začli hrát na dva útočníky. Tim jsme odkryli prostor v obraně a soupeř několikrát hrozil! Dokonce šel sám na Petříka, ten, ale svou malou chybu napravil několikrát a góla už nepustil! My jsme soupeře mačkali, ale ten gól né a né padnou! Když už to vypadalo na konec smolného zápasu, kde jsme byli v druhé půli lepším týmem, tak po levé straně utekl Bobeš, nacentroval a Damián svým důrazem a vleže za přispění domací obrany přecejen protlačil míč do sítě. 1 – 1 a zcela zaslouženě! Konec zápasu byl hned po rozehrání a tak se šlo na penalty.

První kopal soupeř a nedal! Bobeš ho bohužel napodobil. Pak šel Mojža nedal, soupeř ano. Třetí šel Mates Harok a snížil na 1 – 1. Soupeř hned navýšil na 2 – 1. Damián srovnál na 2 – 2 soupeř ovšem také proměnil a vedl 3 – 2. A protože soupeř začínal tak kdyby dal tak vyhrál!

Petřík ji však bravůrně chytil a sám pak vyrovnal na 3 – 3. A šlo se na to kdo s koho po jedné penaltě. Soupeř zahrával a přestřelil a tak si opět vzal míč Petřík a spřehledem zavěsil no a my zaslouženě brali bod navíc!

Naši borci konkrétně v bráně Petřík Košťál v obraně Vašek Mojžíšek a Vašek Navrátil, v záloze Maty Harok, Damián Štach a Bobeš Kursa a v útoku Vojta Biedroň tak opět ukázali bojovnost, nasazení a odhodláni bojovat za Řepiště a po zásluze přehráli ,,dorostence“ s Klímkovic.